Krimi

Zdrogovaní si sedali za volant. Policie je za víkend chytla hned několikrát!

Pražští policisté se v minulém týdnu zabývali zdrogovanými řidiči stříbrných Audi A8. Někdy posádka před hlídkou utekla, jindy se je podařilo zadržet. Stejné auto zadrželi dokonce čtyřikrát, z toho se třemi různými zdrogovanými řidiči.

V pátek na čerpací stanici v pražských Zdibech zastavili policisté dvě stříbrná auta značky Audi. V jednom z nich seděl pro policisty již známý 25letý řidič, který měl devět zákazů řízení. Policisté ho znali již z minulosti, jelikož ho naposledy zastavili 3. září.

Související obsah

Ve druhém autě, taktéž stříbrném Audi, seděl zdrogovaný, teprve 18letý mladík, další drogy navíc převážel. Oba řidiče policie zadržela.

Osmnáctiletého mladíka, který byl i v tomto případě pod vlivem drog, zastavili pak policisté ve stejné audině jako v pátek znovu v neděli ve tři čtvrtě na čtyři odpoledne poblíž hlavního nádraží v Praze. Opět jej zadrželi.

Související obsah

"Aby toho nebylo málo, tak policisté v neděli před půlnocí potkali v protisměru opět stříbrné Audi, které znovu řídil osmnáctiletý muž, který rozhodně neměl za volantem co dělat," uvedla policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

Když chtěli mladíka zastavit, sešlápl plyn a začal ujíždět. Policisté jej nakonec dopadli poté, co zastavil a začal z auta utíkat poblíž Březiněvského parku.

Související obsah

Počtvrté policisté zastavili auto v Liberecké ulici v Praze. Tentokrát řídil zdrogovaný 33letý muž. V autě ale necestoval sám, společnost mu dělal 25letý muž, kterého hlídka zastavila v pátek na čerpací stanici, a také 18letý mladík, který několik hodin předtím ujížděl policistům v Březiněvsi.

Těžká bouračka si vyžádala osm zraněných včetně dvou dětí. Podívejte se na reportáž televize Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz