Koronavirus

Premiéra filmu o Gottovi se kvůli zavřeným kinům odkládá na neurčito

Premiéra filmu o Gottovi se kvůli zavřeným kinům odkládá na neurčito
Zdroj: Ivana Gottová

Přísnější vládní opatření od pondělí uzavřou také kina. Premiéra očekávaného dokumentu o posledních letech života Karla Gotta se tak odkládá na neurčito. Fanouškům to ve čtvrtek oznámila vdova Ivana Gottová.

Kvůli pozitivnímu testu na koronavirus už musela Ivana Gottová před třemi týdny posunout slavnostní premiéru. Dokument Karel o legendárním zpěvákovi se nakonec příští čtvrtek nedostane ani do normálních kin.

Podle vládních opatření totiž musejí přerušit provoz. "S lítostí vám musím oznámit, že vzhledem k novým opatřením, která dnes u nás byla zavedena s platností od 12. října, jsem nucena slavnostní premiéru i distribuci filmu Karel odložit na neurčito nejen u nás, ale i na Slovensku," uvedla Gottová na facebooku.

S ltost vm musm oznmit, e vzhledem k novm opatenm, kter dnes u ns byla zavedena s platnost od 12.10., jsem...

Zveejnil(a) Karel Gott dne tvrtek 8. jna 2020

"Film Karel si proto zaslouží, aby byl slavnostně uvedený v obou zemích současně a podle možností za příznivější situace. Věřím, že to slovenští příznivci pochopí," dodala.

Související obsah

Gottovou odložení premiéry mrzí, ale zároveň je přesvědčena, že za nepříznivého vývoje epidemie koronaviru to nešlo jinak. "Jak víme, situace je vážná a zdraví všech lidí je na prvním místě! Upřímně doufám, že bude brzy příležitost vám film představit," uzavřela vdova.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz