Domácí

Kuriózní zadržení: Zloděje z Mostecka prozradil zapomenutý pes

Kuriózní zadržení: Zloděje z Mostecka prozradil zapomenutý pes
Zdroj: Thinkstockphotos

Zákrok, který mají za sebou litvínovští policisté, muži zákona skutečně nepodstupují každý den. Na muži, který si měl z obchodu odnést zboží bez placení, nic divného není. Roztržitý zloděj však na místě zapomněl uvázaného psa, pro kterého si musel přijít do útulku.

Policistům naproti se vydal muž, který měl v jednom z litvínovských supermarketů ukrást čokoládové bonbony za více než tisíc korun. Ty si schoval do batohu a když si ochranka všimla, že odchází bez placení, dal se na útěk.

U obchodu však zapomněl svého uvázaného psa, díky kterému ho muži zákona nakonec dopadli. "Pes tam zůstal několik hodin, a na upozornění pracovníků prodejny ho strážníci převezli do útulku, kam si pro něj podezřelý přišel," popsala policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Související obsah

Šestatřicetiletý muž z Litvínova si vyslechl obvinění z krádeže. Jeho trest bude podle informací policie o to vyšší, že kradl v době nouzového stavu, a navíc to nebylo poprvé.

"Již v minulosti byl potrestán nepodmíněným trestem. Za krádež v obchodě mu nyní hrozí s ohledem na dobu spáchání trest odnětí svobody na dvě léta až osm let," dodala Světláková.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

STAN bude v Praze kandidovat samostatně

Hnutí STAN bude v komunálních volbách v Praze kandidovat samostatně. Informoval o tom náměstek pražského primátora Petr Hlubuček (STAN). "Do voleb jdeme samostatně jako STAN s cílem posílit naši pozici v zastupitelstvu. Z našich městských částí známe problémy Pražanů a jsme pro ně připraveni nadále pracovat na lokální i magistrátní úrovni. Máme ve svých řadách velmi zkušené lidi a unikátní program pro Prahu," napsal Hlubuček na twitteru.

Píše se na Deník.cz