Eva Burešová

Eva Burešová je v karanténě. Svým příznivcům poslala vzkaz

Porotkyně oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas Eva Burešová je v povinné karanténě. V izolaci je i se svým synem. Natáčení dalších dílů pořadu to ale nijak neovlivní.

“Eva Burešová je v tuto chvíli v karanténě. Natáčení pořadu v žádném případě není ohroženo,“ řekl PR koordinátor Tváře Vojtěch Boháček. O svém stavu se víc na sociální síti rozmluvila sama herečka. “Jsem covid pozitivní. Cítím se akorát o trochu víc nachlazená a bolí mě hlava,“ řekla Burešová na Instagramu.


Koronavirus už narušil natáčení minulého dílu, kdy musel do karantény moderátor Vladimír Polívka. Dočasně ho zastoupil Ondřej Sokol, který dělá v této řadě porotce. Včera musela do karantény i jedna ze soutěžících, herečka Erika Stárková.

Související obsah


Eva Burešová se proslavila jako muzikálová zpěvačka a herečka. Začínala například v seriálu Gympl s (r)učením omezeným či v muzikálu Hamlet. V roce 2018 vystupovala jako účastnice páté řady show Tvoje tvář má známý hlas, kde skončila na druhém místě. V poslední řadě usedla mezi porotce. 

Podívejte se na ukázku z pořadu Tvoje tvář má známý hlas:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Eva Burešová

Odhalujeme vystoupení, která zazní na koncertě Tvojí tváře! Tohle si nemůžete nechat ujít

Odhalujeme vystoupení, která zazní na koncertě Tvojí tváře! Tohle si nemůžete nechat ujít

Eva Burešová se stane ve Specialistech obětí znásilnění

Eva Burešová se stane ve Specialistech obětí znásilnění

Důležité Události

Krátká zpráva

Auto v Praze srazilo dva chodce. Jsou vážně zranění

Vážná nehoda se stala v sobotu v noci v pražských Holešovicích. Auto tam srazilo dva chodce. "40letý muž utrpěl velmi vážný úraz hlavy a mnohačetná poranění. Po resuscitaci jsme ho převezli do motolské nemocnice. 39letý muž utrpěl úraz nohou a hlavy. Při vědomí jsme ho transportovali do vinohradské nemocnice," informovali na twitteru záchranáři. Policisté nyní zjišťují, co se přesně stalo, a zda dvojice přecházela přes přechod. "Alkohol u řidiče osobního auta byl negativní," sdělila policie.

Píše se na Deník.cz