Eva Burešová

Eva Burešová je v karanténě. Svým příznivcům poslala vzkaz

Porotkyně oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas Eva Burešová je v povinné karanténě. V izolaci je i se svým synem. Natáčení dalších dílů pořadu to ale nijak neovlivní.

“Eva Burešová je v tuto chvíli v karanténě. Natáčení pořadu v žádném případě není ohroženo,“ řekl PR koordinátor Tváře Vojtěch Boháček. O svém stavu se víc na sociální síti rozmluvila sama herečka. “Jsem covid pozitivní. Cítím se akorát o trochu víc nachlazená a bolí mě hlava,“ řekla Burešová na Instagramu.


Koronavirus už narušil natáčení minulého dílu, kdy musel do karantény moderátor Vladimír Polívka. Dočasně ho zastoupil Ondřej Sokol, který dělá v této řadě porotce. Včera musela do karantény i jedna ze soutěžících, herečka Erika Stárková.

Související obsah


Eva Burešová se proslavila jako muzikálová zpěvačka a herečka. Začínala například v seriálu Gympl s (r)učením omezeným či v muzikálu Hamlet. V roce 2018 vystupovala jako účastnice páté řady show Tvoje tvář má známý hlas, kde skončila na druhém místě. V poslední řadě usedla mezi porotce. 

Podívejte se na ukázku z pořadu Tvoje tvář má známý hlas:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz