Zahraničí

Ochlazení vztahů v královské rodině. William šeptal za Harryho zády

Ochlazení vztahů v královské rodině. William šeptal za Harryho zády
Zdroj: Profimedia

Mnoho fanoušků napjatě sleduje chování mezi členy britské královské rodiny, zejména mezi Williamem a Harrym. Mezi bratry totiž mělo dojít k ochlazení vztahů poté, co se vévoda a vévodkyně ze Sussexu vzdali svých královských povinností.

Harry a Meghan na začátku roku oznámili, že se vzdávají svých královských povinností a odstěhují se společně do Spojených států, jelikož si chtějí žít svůj vlastní život. Na pár se okamžitě strhla vlna kritiky od fanoušků, kteří si při posledním setkání královské rodiny všimnuli jejich podivného chování.

Pár se letos na jaře připojil ke královně, princi Charlesi, Camille a vévodovi a vévodkyni z Cambridge na Den společenství, jen několik dní předtím, než oficiálně odstoupili ze své funkce. Jednalo se tak o jejich poslední veřejné královské vystoupení.

Související obsah

Fanoušci královské rodiny si všimli, že se spolu princ William s Harrym vůbec nebaví. Synové princezny Diany se dokonce pomalu ani nepozdravili. Akce se konala krátce před začátkem pandemie koronaviru, ještě před tím, než byl v Británii zaveden tvrdý lockdown.

Princ William se během ceremoniálu nahnul pouze ke své manželce Kate a něco ji pošeptal. Veřejnost dlouhou dobu spekulovala, co vévoda vlastně řekl. S odpovědí teď přišel portál Mirror.

Související obsah

"Celé tohle potřásání rukou je divné. Budeme muset pak použít hodně dezinfekce na ruce,“ popsal Williamova slova muž, který se specializuje na odezírání ze rtů.

Hlavním důvodem ochlazení vztahů v královské rodině má být každopádně podle fanoušků stále především samotný vztah Harryho a Meghan, který se královské rodině nezamlouvá.

Slavný přírodovědec málem způsobil diplomatický konflikt u královské rodiny. Podívejte se na reportáž televize Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz