Domácí

Nová píseň Karla Gotta! Nazpíval ji ještě před smrtí s oblíbeným kolegou!

Nová píseň Karla Gotta! Nazpíval ji ještě před smrtí s oblíbeným kolegou!
Zdroj: Profimedia

Pár měsíců před smrtí nahrál Karel Gott kromě dojemné skladby Srdce nehasnou ještě jednu písničku, která se jmenuje Vánoční. Stejně jako u duetu s dcerou Charlotte na ní pracoval s Richardem Krajčem, dokonce ji zpívají společně. Podrobnosti prozradila vdova Ivana Gottová. Mistr trval na tom, že píseň vyjde nejdřív rok poté, co vydechne naposledy.

Po více než roce od smrti Karla Gotta, která zarmoutila nejenom Česko, vyjde legendárnímu zpěvákovi nová písnička. Bude o Vánocích. Mistr ji připravil spolu s kapelou Kryštof Richarda Krajča, který napsal i populární hit Srdce nehasnou.

"Píseň spolu natáčeli v lednu 2019 a domluvili jsme se, že ji pustíme do světa až letos před Vánocemi, protože vánoční písně a Karel Gott k sobě prostě patří. Chtěli jsme vám dopřát pocit, že je Karel s námi i o těch letošních Vánocích," napsala vdova Ivana na facebook.

Písnička tak vznikla ještě před Gottovým emotivním duetem s dcerou Charlotte, jehož složením Krajča věčný Slavík pověřil. Většina lidí ho pochopila jako rozloučení.

Mil pznivci, jsem astn, e u brzy uslyte novou vnon pse Richarda Kraja, ve kter s nm zpv i n drah...

Zveejnil(a) Karel Gott dne Steda 21. jna 2020

Nová skladba se jmenuje Vánoční a vychází 5. listopadu rovnou i s videoklipem. O ten se postarala Krajčova manželka Karin Babinská. "Je asi náš nejemotivnější. Máme z té písně obrovskou radost a věříme, že se vás dotkne stejně, jako se dotýká nás," vzkázala kapela Kryštof.

Související obsah

"Věřím, že v těchto pochmurných nelehkých časech vám píseň i klip pohladí duši a pozvednou náladu. Přeji vám hlavně pevné zdraví, pozitivní mysl a v rámci možností úsměv na tváři, dočasně pod rouškou," uzavřela Gottová. 

Podívejte se na nepoužité záběry z dokumentu Karel:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz