Zajímavosti

Novinky pro WhatsApp! Aplikaci čeká hned několik vyhlížených vylepšení

Novinky pro WhatsApp! Aplikaci čeká hned několik vyhlížených vylepšení
Zdroj: Getty Images

Verze oblíbené aplikace WhatsApp určená pro prohlížeče na počítačích zřejmě začne podporovat videohovory. V budoucnu má být také možné se kdykoliv připojit ke skupinovému hovoru a přihlásit se do aplikace pomocí rozpoznání tváře.

Pro všechny uživatele by měly být v budoucnu dostupné na WhatsApp Webu videohovory. Vývoj je zatím podle informací portálu wabetainfo.com v beta verzi.


Při příchozích i odchozích hovorech mohou uživatelé očekávat standardní styl zobrazení jako v jiných aplikacích. Počítá se i s podporou skupinových hovorů.

Související obsah


Do budoucna je také plánovaná možnost se ke skupinovému hovoru kdykoliv připojit. Tedy pokud je uživatel pozvaný, ale v daném čase nemůže pozvání přijmout, bude mít možnost se zúčastnit i při dalším otevření aplikace, pokud samozřejmě již hovor neskončil.


Zatímco nyní je možné nastavit aplikaci, aby před použitím zkontrolovala otisk prstu majitele účtu, v budoucnu má přibýt možnost rozpoznávání tváře. Rozpoznávání podle biometrických údajů tak nahradí položku rozpoznávání podle otisku prstu na její nynější pozici, tedy Nastavení –> Účet –> Soukromí –> Odemykání otiskem prstu.
 

Podívejte se na video o skrytých funkcích WhatsAppu, které možná neznáte:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz