Bydlení

Katy Perry a Orlando Bloom si koupili dům za téměř 15 milionů dolarů

Katy Perry a Orlando Bloom si koupili dům za téměř 15 milionů dolarů
Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Katy Perry a herec Orlando Bloom si koupili za necelých 15 milionů dolarů dům ve městě Montecito v Kalifornii. Stali se tak sousedy vévody a vévodkyně ze Sussexu Harryho a Meghan.

Celebrity Katy Perry (35) a Orlando Bloom (43) si užívají už nějaký čas skrytí před zraky veřejnosti, poté co v srpnu uvítali na světě svou dceru Daisy Dove Bloomovou. Novopečení rodiče se pravděpodobně usadí ve svém novém sídle, které koupili za 14,2 milionu dolarů, tedy v přepočtu přibližně 327 milionů korun. 

Sídlo je v přímořském městě Montecito v Kalifornii. Hvězdný pár tak bude sousedit s bývalou herečkou Meghan Markle a princem Harrym. Jejich další hvězdnou sousedkou bude například i zpěvačka Ariana Grande.

Související obsah

Dům se rozprostírá na téměř devítihektarovém pozemku. Podle zahraničních médií nemovitost prodal slavné dvojici vysoce postavený podnikatel C. Robbert Kidder, bývalý generální ředitel společnosti Duracell. Původní cena dosahovala téměř na dvacet milionů dolarů, ale Katy s Orlandem ho získali za pouhých 14,2.

Panství je z roku 1934 a skládá se ze čtyř samostatných sousedících pozemků. K sídlu vede výjimečně dlouhá příjezdová cesta, která je lemovaná dubovou alejí. Součástí panství je i soukromá terasa s okouzlujícím výhledem na oceán. Venku je mimo jiné i venkovní bazén nebo tenisový kurt a několik fontán.

Související obsah

Pár se měl brát začátkem léta tohoto roku, ale kvůli koronavirovým opatřením svatbu odložili až na příští rok. Na konci srpna už přivedli na svět svou dcerku Daisy Dove, se kterou se pravděpodobně do nového sídla přestěhují.

Podívejte se na nový dům Katy Perry a Orlanda Blooma:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz