Domácí

Opilec s pilou se vrátil na místo činu. Už potřetí řezal dopravní značku

Opilec s pilou se vrátil na místo činu. Už potřetí řezal dopravní značku
Jeden z mužů, kteří v Pardubicích řezali dopravní značky. Zdroj: TN.cz

Kuriózní případ z Pardubic má další pokračování. Příběh Pata a Mata, jak pardubičtí policisté přezdívají dvěma mužům, kteří se snažili rozřezat dopravní značku, má již třetí díl. Tentokrát už policistům došla trpělivost a jeden z mužů skončil na psychiatrii.

Příběh začal minulý týden v úterý večer. Hlídka pardubických městských policistů tehdy vyrazila ke dvěma mužům, kteří řezali pilou dopravní značku. Snažili se totiž získat zpět tisícikorunu, kterou jeden z nich do sloupku dopravní značky hodil. Podařilo se to až policistům, kteří k vytažení bankovky použili vysavač. Podrobně jsme o události informovali v tomto článku.


Vytažením peněz ale příběh skončil jen na chvíli. Už ve středu odpoledne se totiž jeden z mužů vrátil na místo činu. "Muž byl předchozí den opilý natolik, že si vůbec nepamatoval, že tisícikoruna ve sloupku už není a vydal se ji získat pro sebe. Zastihli jsme jej nad již zcela uříznutou dopravní značkou," uvedli policisté a doufali, že tím příběh definitivně končí. Druhý díl jsme podrobněji popsali v tomto článku

Související obsah


Na místo se policisté museli vrátit i o víkendu. A opět narazili na opilého muže s pilou v ruce. Tentokrát ale skončil na záchytce. " Vzhledem k předchozímu dění a k tomu, že sám uvedl, že se duševně necítí zcela zdráv, byl nejprve umístěn na záchytnou stanici a poté předán na psychiatrické oddělení. K úlevě strážníků i všech dopravních značek," uvedla policie.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Prezidenti USA a Ruska projednají vojenskou situaci na Ukrajině

Americký prezident Joe Biden a ruský prezident Vladimir Putin chtějí v úterý prostřednictvím videohovoru prodiskutovat napjatou situaci na Ukrajině. "Biden podtrhne americké obavy z ruských vojenských aktivit na hranici s Ukrajinou a znovu potvrdí podporu Spojených států suverenitě a územní celistvosti Ukrajiny," uvedla mluvčí Bílého domu Jen Psaki v tiskovém prohlášení.

Krátká zpráva

Autobus v Keni strhl silný proud, utonulo přes 20 lidí

Více než 20 lidí se v sobotu utopilo při nehodě autobusu v Keni asi 200 kilometrů východně od hlavního města Nairobi. Jeho řidič se snažil přejet rozvodněnou řeku přes zatopený most, ale byl stržen silným proudem a převrátil se na bok. Autobus převážel členy katolického pěveckého sboru z východokeňského města Mwingi na obřad v okrese Kitui.

Krátká zpráva

V Rakousku demonstrovali odpůrci protiepidemických opatření

V sobotu demonstrovali v Rakousku odpůrci protiepidemických opatření. Ve Vídni se jich sešlo přes 40 tisíc. V zemi aktuálně platí tvrdý lockdown.

Píše se na Deník.cz