Domácí

Za krádež oříšků za pár stovek hrozí ženě několik let ve vězení!

Za krádež oříšků za pár stovek hrozí ženě několik let ve vězení!
Zdroj: Thinkstockphotos

Policie řešila případ nenapravitelné zlodějky, které nyní kvůli krádeži ořechů hrozí až osm let ve vězení. Kvůli stejnému trestnému činu byla již v minulosti potrestána. Prohřešku se navíc podle policie dopustila v době nouzového stavu, právě proto jí nyní hrozí vysoký trest.

Žena podle policie kradla 22. října odpoledne. V prodejně v ulici Na Vršku v Jablonci nad Nisou měla vzít tři balení ořechů, které vyšly celkem na 270 korun.

"Tohoto skutku se dopustila i přesto, že byla v uplynulých třech letech za takový čin pravomocně potrestána a odsouzena rozsudkem Okresního soudu v Jablonci nad Nisou," sdělila mluvčí policie Dagmar Sochorová.

Činu se navíc měla dopustil v době, kdy je v České republice vyhlášen nouzový stav. Kvůli těmto skutečnostem nyní hrozí ženě až osm let ve vězení.

Související obsah

"Soudce Okresního soudu v Jablonci nad Nisou akceptoval návrh státního zástupce na vzetí obviněné do vazby a na rozsudek bude žena tedy čekat za zdmi liberecké vazební věznice," doplnila Sochorová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Z Benziny se stane Orlen

Po více než 60 letech mění název nejrozsáhlejší síť čerpacích stanic Benzina. Polský vlastník ji přejmenuje na Orlen. Čerpací stanice se již od ledna jmenovaly Benzina Orlen, Benzina teď z názvu vymizí úplně. Pod novým názvem se objeví prvních několik stanic v prosinci. Změna názvu se bude týkat rovněž čerpacích stanic Benziny na Slovensku.

Píše se na Deník.cz