Bydlení

Frontman skupiny Kiss prodává svůj dům v Beverly Hills. GALERIE

Frontman skupiny Kiss prodává svůj dům v Beverly Hills. GALERIE
Zdroj: Profimedia

Frontman rockové skupiny Kiss Gene Simmons je připravený se rozloučit se svým domovem v Kalifornii, který má zhruba 35 let. Honosná nemovitost může být vaše za 22 milionů dolarů.

Zpěvák a kytarista Gene Simmons prodává dům v Beverly Hills, kde žil s rodinou téměř 35 let. Nyní sídlo prodává za 22 milionů dolarů, tedy zhruba půl miliardy korun. K domu se sedmi ložnicemi patří bazén, tenisový kurt, parkoviště pro tři desítky aut či vinný sklípek.

Rocker Simmons a jeho manželka Shannon Tweed Simmonsová koupili nemovitost v roce 1986. Žili tam po celá desetiletí se svými dvěma dětmi. Manželé aktualizovali a rozšířili panství v roce 2000. 

Související obsah

Fanoušci rockové legendy si možná vzpomínají, že jedinečný příbytek byl dějištěm zpěvákovy reality show "Gene Simmons Family Jewels" (Rodinné klenoty Gena Simmonse), kterou vysílala televize v letech 2006 až 2012.

Simmons (71) je basista a zpěvák kapely Kiss, kterou spoluzaložil na začátku 70. let. Skupina je známá zvláštními divadelními kostýmy a barvami na obličej. Za dobu svého účinkování prodala 75 milionů desek.

Podívejte se, jak dům rockové legendy vypadá:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru trajektu na Filipínách zahynulo nejméně 7 lidí

Nejméně sedm lidí přišlo o život při pondělním požáru trajektu Mercraft 2 na Filipínách, který převážel 124 lidí včetně posádky z ostrova Polillo do Realu v provincii Quezon, informuje agentura AFP. Fotografie sdílené pobřežní stráží ukazovaly, jak se z lodi zachvácené požárem. Doposud bylo zachráněno na 120 lidí, po zbytku pasažérů pátrá pobřežní stráž. K neštěstí došlo asi 7 kilometrů od přístavu.

Píše se na Deník.cz