Domácí

Další řetězec přilepší zaměstnancům, rozdělí mezi ně 50 milionů!

Další řetězec přilepší zaměstnancům, rozdělí mezi ně 50 milionů!
Zdroj: Penny Market

Další obchodní řetězec oznámil, že v souvislosti s aktuální situací přilepší svým zaměstnancům. Penny Market mezi ně rozdělí přes 50 milionů korun. Od pondělí minimálně do konce roku bude všem zaměstnancům navýšena hodinová mzda o 10 %. Ti, co pracují na plný úvazek, si tak mohou přilepšit o více než pět tisíc korun. Obdrží také poukaz na nákup.

"Jsme si vědomi, jak náročnou a složitou dobou naši lidé prochází. Díky nim dokážeme v současné situaci zajišťovat veškeré služby na stále stejné úrovni, a to při dodržování všech našich standardů i nezbytných hygienických a dalších vládních opatření. Je pro nás přirozené, že jim za jejich výkony a nasazení chceme tímto způsobem poděkovat,“ uvedl k mimořádnému příplatku a odměně Radek Hovorka, jednatel společnosti Penny Market.

Celkem Penny do konce roku rozdělí mezi svých více než 5 800 zaměstnanců přes 50 miliónů korun. Zaměstnanci na plný úvazek si po navýšení hodinové mzdy mohou přijít na více než pět tisíc korun.

"Nechtěli jsme jít cestou jednorázové plošné odměny, ale stejně jako na jaře považujeme za spravedlivější navýšit mimořádnou odměnou mzdu všem, kteří v této době zajišťují chod všech prodejen, centrálních skladů i společnosti jako takové," doplnil Hovorka.

Související obsah

Kromě navýšení čeká na zaměstnance další bonus v podobě poukázky na nákup v Penny v hodnotě 3 500 korun.

Penny tímto bonusem reaguje na současnou situaci, kdy stejně jako na jaře značně vzrostly nároky na zajištění bezpečného a bezproblémového prodeje. Navýšení je prozatím platné do konce letošního roku.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Sníh komplikuje dopravu, dálnice D6 je uzavřena kvůli nehodě dvou osobáků

Dálnici D6 na 154. km ve směru Sokolov uzavřela dopravní nehoda dvou osobáků s lehkým zraněním. Z důvodu šetření nehody je aktuálně dálnice uzavřena. Na povrchu dálnice je souvislá vrstva sněhu, informuje Policie ČR.

Píše se na Deník.cz