Naše Česko

Burger King vyzval: Podpořte naši konkurenci a dejte si McDonald's!

Burger King vyzval: Podpořte naši konkurenci a dejte si McDonald's!
Zdroj: Profimedia

Řetězec rychlého občerstvení Burger King ve středu vyzval na sociálních sítích své zákazníky, aby podpořili také ostatní konkurenční řetězce. V příspěvku "Dejte si McDonald's" společnost také vysvětlila, proč přistoupila k takovému kroku.

S koronavirovou krizí se potýkají i fastfoody. Není tak divu, že se také snaží udržet si zákazníky. Ale tohle asi čekal málokdo. Burger King na facebooku vyzval, aby si lidé objednali jídlo od konkurence. 

"Nikdy jsme si nemysleli, že vás budeme vybízet zrovna k tomuhle. Ale jestli máte dneska chuť, dejte si klidně KFC, McDonald's, PizzaHut, Bageterie Boulevard, Starbucks nebo prostě cokoliv z nějaké dobré restaurace," napsal Burger King v příspěvku.

Související obsah

Zároveň řetězec vysvětlil, proč přistoupil k takto kontroverznímu kroku. "Tyhle restaurace zaměstnávají tisíce lidí, kteří teď opravdu potřebují vaši podporu," okomentoval řetězec s tím, že ani ho nikdy ani nenapadlo, že bude prosit zrovna o toto.

"Hlavním účelem bylo vyjádřit podporu restauračnímu byznysu, který je momentálně pod obrovským tlakem. Zmínili jsme některé z našich konkurentů, ale dobře víme, že je zde celá řada dalších restaurací, které nyní potřebují podporu od svých zákazníků, aby tuto nelehkou dobu vydrželi,“ dodal Daniel Ryška, ředitel značky Burger King pro Česko.

Zveejnil(a) Burger King esk republika dne Steda 4. listopadu 2020

Takže pokud nemáte podle Burger Kingu náladu na vaření, objednejte si něco z vaší oblíbené restaurace, kterou tímto podpoříte. "Dát si Whopper je prostě nejlepší, ale Big Mac jednou za čas taky není tak špatný," dodal. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Naše Česko

Důležité Události

Krátká zpráva

Spalovna v pražských Malešicích bude týden mimo provoz

Ve středu zachvátil spalovnu v Malešicích požár, několik dní až týden bude mimo provoz. Shořela jedna z budov rozsáhlého areálu. Do opětovného zprovoznění spalovny se bude pražský odpad vozit na skládky v okolí metropole.

Píše se na Deník.cz