Počasí

PŘEDPOVĚĎ: O víkendu se dočkáme sluníčka. Teploty ale rapidně klesnou

PŘEDPOVĚĎ: O víkendu se dočkáme sluníčka. Teploty ale rapidně klesnou
Zdroj: TV Nova

Teplé dny, kterých jsme si užívali na začátku týdne, končí. O víkendu budou teploty typické pro toto roční období a budou se pohybovat kolem 10 °C. Dočkáme se také sluníčka, po ránu se budou tvořit mlhy.

"Počasí u nás bude ovlivňovat tlaková výše, která se bude přesouvat přes střední Evropu k východu až severovýchodu,“ uvádí na webu ČHMÚ.


Ve čtvrtek bude v noci oblačno až polojasno, ojediněle se mohou tvořit také mlhy. Přes den bude obloha jasná až polojasná. V noci se teploty budou pohybovat mezi 5 až 1 °C, přes den vyšplhají maximálně k 11 °C.


Také pátek bude jasný až polojasný. Ráno se mohou ojediněle tvořit i mrznoucí mlhy. Noční teploty klesnou až na – 2 °C, přes den dosáhnou 11 °C.

Související obsah


V sobotu očekávají meteorologové rovněž jasno až polojasno. Místy se mohou objevit i mlhy, ráno dokonce mrznoucí. Denní teploty budou mezi 9 až 13 °C, v noci pak mezi 2 až – 2 °C. Na Moravě a ve Slezsku bude foukat mírný vítr.

Podívejte se na předpověď počasí:


Neděle
bude ve znamení zatažené oblohy s nízkou oblačností a mlhami. Přes den teploměry naměří maximálně 7 °C, při slunečném počasí kolem 10 °C. V noci pak teploty spadnou až na – 2 °C.


Začátek nového týdne bude také zatažený s nízkou oblačností, místy se objeví i mlhy nebo déšť. V pondělí se budou noční teploty pohybovat mezi 5 až 1 °C, přes den dosáhnou maximálně 7 °C, při slunečném počasí kolem 10 °C.


Také v dalších dnech se počítá, že bude zataženo s nízkou oblačností, místy budou mlhy. Přes den bude mezi 3 až 8 °C, v noci mezi 5 až 0 °C.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz