Krimi

Horor v rodinném domě: Třítýdenní miminko bylo doma samo s mrtvými rodiči a babičkou

Tragédie v obci Líský u Slaného má několik obětí. Podle informací TV Nova střílel bachař z věznice Vinařice. Jeho oběťmi se podle policie stala jeho tchyně a manželka. Nakonec měl obrátit zbraň proti sobě. Záběry ze zahrady domu, kde k tragédii došlo, ukazují poničené francouzské okno a bohužel i krev na dlažbě…

První informace o možné střelbě přišla v sobotu odpoledne, ale možná se střílelo už o den dříve. Tak alespoň zní svědectví některých sousedů. Znamenalo by to, že miminko, které strašnou událost naštěstí přežilo, bylo celou noc a den samo v prostoru domu se třemi mrtvými těly – pravděpodobně matkou, otcem a babičkou.

Tuto teorii potvrzuje vyjádření policie už ze sobotního večera. "Policisté na místě nalezli tři mrtvá těla, dvě ženy a jednoho muže. Dosavadní zjištění vedou k rodinné tragédii, kdy pravděpodobným pachatelem je muž, který byl nalezen mrtev. V domě nalezen živý kojenec, nyní v péči lékařů,“ uvedla policie na Twitteru.

Podle některých svědectví sousedů se z domu ozýval dětský pláč skoro celou sobotu. V domě ale nikdo na zvonění nereagoval, tak se nakonec soused rozhodl přelézt plot. A tak měl nalézt mrtvá těla.

Související obsah

Velké štěstí měla mít podle svědků 12letá dcera, která s rodinou v domě také žila, ale právě byla u svého biologického otce.

Policie ze zahrady odtáhla dvě auta na expertízu. Případ si vzhledem k zapojení dozorce z věznice převzala Generální inspekce bezpečnostních sborů.

Podívejte se na záběry ze sobotního večera, kdy na místě zasahovala rychlého nasazení: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Nová německá vláda chce vytvořit Spojené státy evropské

Přeměna Evropské unie na federální Spojené státy evropské bude jednou z priorit nastupující německé vlády Olafa Scholze, upozornil list The Telegraph. O změnu smluv o Unii se má zasazovat budoucí ministryně zahraničí Annalena Baerbocková. Reformu EU má kabinet v koaliční smlouvě a podporují ji všechny tři zúčastněné strany, tedy SPD, FDP i Zelení.

Krátká zpráva

Na Táborsku spadl na koleje strom

Provoz na trati v koridoru do Českých Budějovic je přerušen. Mezi Střezimíří a Sudoměřicemi u Tábora spadl na koleje strom. Místo vlaků jezdí na místě náhradní autobusová doprava. Omezení bude trvat celé dopoledne, oznámila Pražská integrovaná doprava na twitteru.

Píše se na Deník.cz