Krimi

Manželku a tchyni na Kladensku měl zavraždit bachař. GIBS ukončila vyšetřování

Manželku a tchyni na Kladensku měl zavraždit bachař. GIBS ukončila vyšetřování
Zdroj: TV Nova

Smrt dvou žen a bachaře ve vinařické věznici řešila od loňského roku Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). Nyní zveřejnila závěry šetření.

V obci Líský u Slaného ve Středočeském kraji se střílelo začátkem loňského listopadu. V domě zůstal mrtvý bachař z věznice Vinařice, jeho manželka a tchyně. Přežilo jen malé miminko, které zřejmě strávilo noc a den samo s mrtvými těly. Více informací najdete v tomto článku na TN.cz.


GIBS nyní informoval o ukončení vyšetřování. "Policejní orgán GIBS došel k závěru, že je jednoznačně prokázáno, že zemřelý příslušník Vězeňské služby ČR úmyslně a vědomě usmrtil dvě ženy na pozemku rodinného domu a následně usmrtil sebe. Zabití všech provedl soukromou legálně drženou střelnou zbraní," uvedla mluvčí GIBS Ivana Nguyenová.

Související obsah


"Nicméně s ohledem na skutečnost, že je proti zemřelému trestní stíhání nepřípustné, příslušníci inspekce tento případ odložili," doplnila Nguyenová.
 

Podívejte se na reportáž TV Nova o případu z obce Líský:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

Dálnici D10 zablokovala hromadná nehoda, jedna žena skončila v nemocnici

Dálnice D10 byla na 58. kilometru ve směru na Turnov uzavřena. Policisté na místě vyšetřovali řetězovou dopravní nehodu šesti aut, která začala srážkou se zvěří. "Při nehodě byla zraněna jedna žena. Dálnice bude minimálně na 2 hodiny uzavřena," informovala policie na twitteru ve 21 hodin. Po 23. hodině se podařilo havarovaná vozidla částečně odklidit a komunikace byla opět průjezdná.

Píše se na Deník.cz