Domácí

Dobrá zpráva pro zákazníky. Kaufland a Lidl přijímají více druhů stravenek

Dobrá zpráva pro zákazníky. Kaufland a Lidl přijímají více druhů stravenek
Zdroj: Profimedia

V Lidlu a Kauflandu od pondělí zákazníci mohou platit více druhy stravenek. Až doposud obchodní řetězce, které provozuje německá společnost Schwarz Gruppe, akceptovaly jen vybrané typy poukázek, nově je rozšiřují o dva další.

Od 9. listopadu mohou zákazníci ve všech prodejnách Kauflandu uplatit i stravenky Up Česká republika a Benefit plus. Doposud obchodní řetězec přijímal jen stravenky Naše stravenka a Ticket Restaurant.

"Rozšiřujeme možnost placení pro naše zákazníky, kteří využívají stravenky nebo stravenkové karty. Limit pro jeden nákup s papírovými stravenkami je 10 kusů poukázek nebo hodnota 1600 korun, elektronické stravenky jsou bez limitu," upřesnila mluvčí Kauflandu Renata Maierl.

Související obsah

S Up Česká republika a Benefit Plus navázal spolupráci i Lidl, který stejně jako Kaufland patří do skupiny Schwarz Gruppe. "Estravenky Benefit Plus odebírájí v tuzemsku zaměstnanci více než 250 firem," informoval mluvčí Lidlu Tomáš Myler.

"Papírové stravenky Up spolu s elektronickou kartou eStravenka pak využívá 310 000 lidí, kterým přinášíme novou možnost nákupu kvalitních potravin ve více než 260 prodejnách Lidl v ČR," vysvětlil Myler.

Vychzme vstc poptvce uivatel, kte sv stravenky doposud nemohli v naich prodejnch uplatnit. Lb?

Zveejnil(a) Lidl esk republika dne Nedle 8. listopadu 2020

Až do konce září Lidl akceptoval jen stravenky Naše stravenka, v říjnu začal přijímat i poukázky od společnosti Sodexo. Díky rozšíření o Up Česká republika a Benefit Plus, mohou v Kauflandu a Lidlu platit své nákupy i zákazníci s elektronickou kartou Up eStravenka, papírovými stravenkami Up Cheque Déjeuner a elektronickými stravenkami Benefit Plus.

I nadále samozřejmě platí, že je jimi možné platit pouze potraviny, alkohol nebo nepotravinové zboží nikoliv. "Hotovost se na papírové stravenky nevrací, případné přeplatky má zákazník možnost nechat ve formě daru pro neziskovou organizaci Chance for Children, kterou Kaufland dlouhodobě podporuje," zdůrazňuje Kaufland.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Přes náznak smíru vypálila KLDR další zkušební raketu

Severní Korea vypálila neupřesněnou střelu do moře směrem k Japonsku. Podle japonského ministerstva obrany šlo pravděpodobně o balistickou raketu. Stalo se tak tři dny poté, co vlivná sestra severokorejského diktátora Kim Jo-čong zmínila možnost obnovení rozhovorů s Jižní Koreou při zachování vzájemné úcty.

Krátká zpráva

Prezident Biden dostal třetí dávku covidové vakcíny

Prezident Spojených států Joe Biden obdržel třetí posilující dávku vakcíny Pfizer/BioNTech. Třetí dávku schválil minulý týden americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv pro lidi starší 65 let, zdravotníky či chronicky nemocné. Biden, jenž dostal druhou dávku v lednu, vyzval všechny Američany, kteří mají nárok, aby si třetí dávku nechali píchnout.

Píše se na Deník.cz