Domácí

Opilé ženy v České Lípě. Jednu našli na ulici, druhá sotva uhlídala své dítě

Opilé ženy v České Lípě. Jednu našli na ulici, druhá sotva uhlídala své dítě
Zdroj: Getty Images

Strážníci z České Lípy museli za krátkou dobu řešit hned dva případy podnapilých žen. Jedna z nich dokonce při opilosti neuhlídala své postižené dítě, druhá zase skončila na záchytné stanici.

"Na linku 156 přišlo oznámení, že na Ladech někdo hrozně řve, že se tam mohlo někomu něco stát. Hlídka našla v určené ulici ženu, která ležela na zemi a bylo patrné, že je pod vlivem alkoholu,“ informovali českolipští strážníci na svém facebooku.

Strážníci se ženu následně snažili probrat a postavit ji na nohy. To se ji ale nepodařilo, po pár krocích opět spadla na chodník. Dechová zkouška u ní prokázala 2,5 promile. Strážníci ji proto převezli do nemocnice a následně na záchytnou stanici v Liberci.

Na linku 156 pilo oznmen, e na Ladech nkdo hrozn ve, e se tam mohlo nkomu nco stt. Hldka nala v uren...

Zveejnil(a) Mstsk policie esk Lpa dne ter 10. listopadu 2020

Ve druhém případě byla žena tak opilá, že se podle policie nezvládla postrarat o své postižené dítě. To proto na sebe dlouhou dobu hlasitě upozorňovalo. Když dali strážnici ženě dýchnout, výsledek byl přes tři promile alkoholu.

Související obsah

"Bylo jasné, že o dítě se musí postarat někdo další. Proto se do věci vložila pracovnice OSPOD a vše pak proběhlo v režii tohoto orgánu,“ dodali strážníci.

Opilá matka s dětmi se motala ulicí, strážníci obratem zavolali sociálku. Podívejte se na reportáž televize Nova:


TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz