Equal Pay Day

Mentoringový maraton. Známé ženy poradí, jak rozjet úspěšný byznys

Mentoringový maraton. Známé ženy poradí, jak rozjet úspěšný byznys
Zdroj: Equal Pay Day

Stát se součástí prvního českého Mentoringového maratonu Equal Pay Day je možné celý tento týden, ale i jen na pár dnů či hodin. Záleží na tom, jaká témata a jaké mentorky zaujmou vaši pozornost.

Mezi 60 mentorkami, které se letos rozhodly darovat svůj čas, se objeví řada známých jmen.

O tématu rozjezdu vlastního podnikání u svého virtuálního stolu promluví Margareta Křížová, Managing Partner CEAG, tématu využívání moderních technologií v současné době se bude u svého „stolu“ věnovat partnerka a koučka společnosti Virtual Lab, bývalá moderátorka Mirka Čejková. Zuzana Lošáková, ředitelka pro vnější vztahy pro střední Evropu společnosti Mars, se zaměří na tajemství úspěchu.

Prozradí mimo jiné, jak důležité je začít cestu vlastního sebepoznání a nikdy na sobě nepřestat pracovat. Velmi zásadní téma týkající se rovnosti platů žen s těmi mužskými probere Lenka Simerská, gestorka projektu „22 % K ROVNOSTI“. O své zkušenosti se v rámci online Mentoringového maratonu podělí i místopředsedkyně představenstva a CFO pojišťovny UNIQA Lucie Urválková.

Související obsah

Již řadu letu tuto akci podporují i ženy z TV Nova. Letos najdou účastnice mezi mentorkami HR ředitelku TV Nova Radmilu Pinkavovou Jirkovskou, manažerku vývoje obsahu Lenku Szántó, Brand & Innovation Consultant TV Nova Hanu de Goeij a Michaelu Indrákovou, moderátorku pořadu Střepiny.


„Velké mentoringové akce pořádáme už 10 let a dobře víme, že lákají především akční ženy, které se chtějí nejen samy posouvat, ale záleží jim i na tom, aby podpořily ženy kolem sebe. Byla by tedy velká škoda o setkání, i když virtuální, přijít. Věřím, že online formát, který jsme nikdy neplánovaly, může přinést řadu pozitivních věcí. Mimo jiné také například účast žen ze vzdálenějších regionů, pro něž je mnohdy osobní účast složitá,“ doplňuje Lenka Šťastná, prezidentka Business & Professional Women CR.


Připojit se na právě probíhající online Mentoringový maraton je jednoduché, stačí se zaregistrovat a zakoupit vstupenku. Následně každý den vybrat jeden mentoringový kruh dle svého zájmu, a potkat tak „u stolu“ 1 mentorku a cca 12 dalších žen. Mentorka vás provede hodinu svým tématem a budete mít příležitost, sdílet i vlastní zkušenosti.

mb, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Equal Pay Day

Důležité Události

Píše se na Deník.cz