Televize Nova

Svatba na první pohled, díl čtvrtý: Petra brečela, René se jí nelíbí

Svatba na první pohled, díl čtvrtý: Petra brečela, René se jí nelíbí
Svatba na první pohled Zdroj: TN.cz

Už ve středu 18. listopadu uvede televize Nova další, tentokrát již čtvrtý díl oblíbeného sociálního experimentu Svatba na první pohled. Kromě toho, že se v něm konečně seznámíme s posledním párem, se vrátíme i k těm, kterým to zatím neklape tak, jak by si představovali.

Petra se do experimentu Svatba na první pohled přihlásila na přání své neteře, která ho sledovala, když běžel ve slovenské televizi. Už u oltáře to ale vypadalo, že svého rozhodnutí lituje. Jak přiznala hned po obřadu, svého ženicha si představovala jinak. Nejnovější díl teď prozradí, že z Reného byla mnohem rozhozenější, než jsme dosud viděli.

"Už se těším, až ji poznám! Mám z toho skvělé pocity," smál se na kameru čerstvý novomanžel René. Petřiny první pocity byly ale úplně opačné: "Nejsem vyloženě spokojená, něco mi tam vadí a nevím, co to je," řekla se slzami v očích už deset minut po svatbě. "Neumím si představit, že mu řeknu promiň, ale nelíbíš se mi," dodala.

Související obsah

René se ovšem snaží její obavy rozptýlit, nevzdávat se předem a novomanželku nejdřív poznat. Přece jen je čekají líbánky a sestěhování do jedné domácnosti. Podaří se Petře a Renému najít společnou řeč, nebo se rozejdou hned po svatbě?

Jak bude pokračovat vztah Natálie a Františka, kteří se vrátili ze Zanzibaru? A co Štěpánka a Pavel, bude jejich manželství stejně pohodové, jako svatební cesta v Řecku? To vše zjistíte ve středu ve 20:20 na Nově, nebo s týdenním předstihem na Voyo.cz.

Jak funguje tento sociální experiment

Svatba na první pohled je romantická show, ve které hraje hlavní roli láska. Věda v ní pomáhá nezadaným jednotlivcům najít si vysněného partnera, se kterým se pak poprvé potkají až na vlastní svatbě.

Pečlivě vybraní nezadaní odvážlivci svěřili svůj osud do rukou odborníků z oblasti psychologie a biologie. Ti jim na základě výsledků náročných testů najdou vhodného partnera. Všichni účastníci prošli psychologickým vyšetřením, testem kompatibility DNA, čichovým testem a testem atraktivity. Z hlediska analýzy DNA se k sobě nejvíce hodí partneři, kteří mají co nejodlišnější strukturu DNA.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz