Papež František

Papež se neudržel? Na Instagramu lajknul pikantní fotku modelky v bikinách

Papež František, hlava katolické církve, upoutal pozornost uživatelů sociálních sítí poté, co na Instagramu lajknul odvážnou fotografii. Na snímku je brazilská modelka Natalia Garibottová (27), která pózuje u školní skříňky.

Modelku Nataliu Garibottovou sleduje na Instagramu 2,2 milionů lidí. Začátkem října zveřejnila fotografii s popiskem "Můžu vás naučit jednu nebo dvě věci.“ Fotografie začala sklízet řadu pochval a vysloužila si přes 120 tisíc lajků. Mezi nimi se bylo i jméno papeže Františka, který na Instagramu vystupuje jako Fransicus.

Zdroj: Instagram

Lajk papeže Františka okamžitě vyvolal řadu ohlasů. Lidé začali papežovu reakci fotit a snímky pak publikovat na síti Twitter. Tam se k situaci vyjádřila i sama modelka, která byla reakcí papeže Františka také zaskočená: "Alespoň půjdu do nebe.“

Není však jasné, zda lajk z účtu římského biskupa byl náhodný nebo úmyslný. Jestli omylem poklepal dvakrát na obrazovku sám papež, nebo to udělal jiný zaměstnanec. Jakmile se však tato zpráva rychlostí blesku rozšířila na sociálních sítí, reakce papeže záhadně zmizela.

Související obsah

Katolický svět se nejdřív těšil z toho, když papež oznámil, že se připojí k Instagramu. Nyní má na svém účtu už 7,2 milionů sledujících a často sdílí fotografie a videa odkazující na jeho kázání. Teď byl ale jeho účet přichycen u něčeho, co příliš svaté není.


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz