Krimi

Muž vlezl spící ženě do domu. Vyhrožoval, pak ukradl peníze a auto

Chvíle hrůzy si prožila žena z pražského Suchdola. Probudil ji hluk a když se šla podívat, co se děje, přistihla v domě zloděje. Ten jí začal vyhrožovat, že pokud mu nedá peněženku a klíče od auta, budovu, ve které v tu dobu spaly dvě děti, podpálí.

 Vše dopadlo naštěstí dobře, nikdo nepřišel k žádnému zranění a podezřelý skončil v policejních poutech. A to jen hodinu po přepadení. Mezitím se mu opravdu podařilo od vyděšené ženy získat peněženku i auto, se kterým odjel.

Vyrazil směrem na Dejvice, kde v jedné křižovatce zablokoval jiné auto a pokusil se do něj přesednout. To se mu nepovedlo, tak pokračoval ukradeným autem až na další křižovatku. Projel ulicemi Zelená a Jugoslávských partyzánů. Tam musel kvůli defektu auto nechat a pokračovat dál po svých.

Související obsah

To už mu ale byli na stopě policisté, kteří ho také našli schovaného pod zaparkovaným autem v areálu školy. Jestli byl při vloupávání do domu pod vlivem omamných látek, není jasné. Nutno ale říct, že rodinu pořádně vyděsil. Sedmadvacetiletý muž je teď ve vazbě a hrozí mu deset let vězení za loupež a omezování domovní svobody.

vrl, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

Policie zatkla bývalého lídra katalánských separatistů Carlese Puigdemonta

Italská policie zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Zítra soud rozhodne, jestli ho vydá Španělsku, nebo propustí. Ve Španělsku čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz