Krimi

Při nehodě u Dymokur zemřel řidič peugeotu, jeho žena je těžce zraněna

Při nehodě u Dymokur zemřel řidič peugeotu, jeho žena je těžce zraněna
Zdroj: Profimedia

Tragická nehoda dvou aut uzavřela ve středu dopoledne silnici 1. třídy č. 32 na křižovatce u obce Dymokury na Nymbursku. Nepozornost připravila řidiče osobního auta o život po srážce s nákladním autem, jeho ženu přepravili záchranáři vrtulníkem do nemocnice v Praze.

 "Kolem desáté hodiny ráno nedal 77letý řidič osobního vozu značky Pugeot přednost v jízdě nákladnímu automobilu jedoucímu po hlavní silnici, přičemž utrpěl zranění neslučitelná se životem. Jeho o rok mladší manželka byla s těžkými zraněními letecky přepravena do nemocnice v Praze,“ řekla TN.cz mluvčí policejního ředitelství pro okres Nymburk Petra Potočná.

"Žena s poraněním dolní končetiny a páteře byla letecky přepravena do vinohradské nemocnice,“ upřesnila pro TN.cz mluvčí Zdravotnické záchranné služby Středočeského kraje Petra Effenbergerová.

Řidič nákladního automobilu vyvázl bez zranění. Nehoda se stala na silnici 1. třídy číslo 32, která spojuje Poděbrady a Jičín, a musela být na několik hodin uzavřena v obou směrech. Na místě kromě policie a zdravotníků zasahovali také hasiči.

Související obsah

"Dvě osoby z osobního automobilu vyprošťovali pomocí hydraulického zařízení,“ popsala zásah mluvčí hasičského záchranného sboru Středočeského kraje Tereza Fliegerová.

zp, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz