Domácí

Česko se připravuje na Vánoce. Hlasujte o nejhezčí stromek. ANKETA

Česko se připravuje na Vánoce. Hlasujte o nejhezčí stromek. ANKETA
Zdroj: Město Kolín

Vánoce se pomalu blíží, a tak většina českých měst už připravuje vánoční výzdobu. Nedílnou součástí je také vánoční strom. Hlasujte v anketě TN.cz o ten nejhezčí.

Sociální sítě začaly pomalu ale jistě zaplavovat fotografie letošních vánočních stromků. Jak už tomu bývá zvykem, tak vzhled stromů vzbudil mezi občany měst vášnivé debaty. Například vánoční stromek v Sokolově se lidem příliš nezamlouvá.

"To je koště, no hrůza,“ komentuje na facebooku vánoční stromek jeden z obyvatel Sokolova. "Nerada kritizuji, ale tohle je opravdu ošklivý stromek. Snad to spraví ozdoby,“ zní další z komentářů.

Související obsah

Pozitivní reakce naopak sklidil vánoční strom v Brně, který už tradičně na náměstí přivezlo koňské spřežení. "Je moc krásný. Tradice dovézt ho na místo koňským povozem je úžasná,“ pochvaluje si stromek žena na facebooku.

Vánoční strom stojí také už i v Jaroměři. I tam si ho obyvatelé velice pochvalují. Jinak tomu není ani v Kolíně, kde letos stojí na náměstí šestnáctimetrová jedle, kterou městu darovali obyvatelé bytového domu v Káníně u Opolan.

Související obsah

V čtvrtek odpoledne postavili strom také na náměstí v Čáslavi. V následujícím týdnu bude stromek ozdoben. V neděli byl také v obci Kamenný přívoz pokácen strom pro Prahu. Ten by se měl na Staroměstské náměstí přesunout v pondělí.

Máte už ve vašem městě také vánoční strom? Zašlete nám jeho fotku na zpravy@nova.cz.

Stromek, který ozdobí Staroměstské náměstí, je na cestě do Prahy. Podívejte se na reportáž televize Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz