Krimi

Garáž se změnila v ohnivou kouli, hasiči přijeli k děsivé scéně! VIDEO

Pět jednotek hasičů krotilo v pátek pozdě odpoledne zuřící živel v Bolaticích na Opavsku. Plameny tu úplně zdevastovaly velkou garáž se zaparkovaným autem a ohrožovaly i přilehlý rodinný dům.

V garáži shořela Škoda Octavia. "Předběžná škoda byla odhadnuta na 500 tisíc korun, příčina vzniku požáru je v šetření. Hasiči přitom uchránili před ohněm přilehlý rodinný domek se sedlovou střechou, tedy majetek odhadem za dva miliony korun," informoval v sobotu mluvčí hasičů Petr Kůdela.

Hasiči se o plamenech, které šlehaly několik metrů vysoko, dozvěděli krátce před půl šestou odpoledne. "Do Bolatic vyjela profesionální jednotka ze stanice Hlučín, společně s ní čtyři jednotky dobrovolných hasičů – Bolatice, Kravaře, Hlučín a Dolní Benešov," vypočítal Kůdela.

Související obsah

O mohutnosti požáru jasně svědčí video, které při příjezdu pořídila poslední zmíněná jednotka požárníků. Likvidace plamenů nakonec trvala 40 minut, zakouřený rodinný dům museli hasiči odvětrat.

Bolatičtí dobrovolní hasiči hlídali spáleniště až do sobotního rána, kdy ho předali policistům.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

USA uvolní zákaz cestování občanům z EU a Velké Británie

Spojené státy americké uvolní od listopadu zákaz cestování do země občanům z Evropské unie a Velké Británie. Uvolnění se však bude týkat pouze plně očkovaných cestujících, informují Financial Times.

Píše se na Deník.cz