Domácí

Řidič po vážné nehodě ztratil vědomí, život mu zachránila svědkyně

Řidič po vážné nehodě ztratil vědomí, život mu zachránila svědkyně
Zdroj: Policie ČR

K velmi vážné nehodě vyjížděli v sobotu večer policisté, záchranáři a hasiči. Při srážce dvou vozů na Prachaticku se zranili oba řidiči, jeden navíc ztratil vědomí. Kolem v tu chvíli projížděla pracovnice ve zdravotnictví, která okamžitě přispěchala na pomoc a muže přivedla zpět k životu.

Nehoda se stala v sobotu po šesté hodině odpoledne mezi obcemi Řásnice a Hliniště. Jedná se o frekventovanou silnici nedaleko hraničního přechodu s Německem.

Řidič ve vozidle Opel Combo podle policie pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost svým schopnostem a stavu vozovky a vjel do protisměru, kde se čelně střetl s vozidlem Mercedes Sprinter.

"Ve vozidlech se zranili oba řidiči, kdy v Opelu muž upadl do bezvědomí," přiblížil okolnosti nehody mluvčí policie Milan Bajcura. Kolem projížděla pracovnice ve zdravotnictví, která přivedla muže zpět do bdělosti. Zdravotníci ho následně stabilizovali a převezli do nemocnice.

Související obsah

Provoz na silnici se po nehodě zcela zastavil, policisté museli dopravu odklánět na jinou silnici.

"U řidiče vozidla Opel je podezření na ovlivnění návykovou látkou," doplnil Bajcura s tím, že to ještě musí potvrdit další testy.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz