Zajímavosti

WhatsApp chystá změny. Zamíchají vám se zprávami a ruší archiv!

WhatsApp chystá změny. Zamíchají vám se zprávami a ruší archiv!
Aplikace WhatsApp Zdroj: Profimedia

Na oblíbené chatovací službě WhatsApp by měla v dohledné době přibýt nová funkce. Takzvaný režim dovolené umožní roztřídit konverzace a aplikace pak nebude na ty méně důležité vůbec upozorňovat. Zároveň zmizí archiv zpráv, který nahradí sekce přečíst později.

Uživatelé populární chatovací aplikace WhatsApp by se měli připravit na další změny. Společnost Facebook, která ji provozuje, připravuje dvě důležité novinky.

Podle portálu wabetainfo.com momentálně testuje režim dovolené, který umožní roztřídit konverzace na důležité a méně zásadní. Na ty pak nebude po stanovenou dobru vůbec upozorňovat. Ocení to třeba ti, kteří používají WhatsApp k pracovní i osobní komunikaci. Notikace od kolegů si budou moct během volna vypnout.

Změny čekají i archiv, který se má nově jmenovat přečíst později. Dosud se archivované zprávy, na které člověk odpověděl, vracely mezi normální. Teď bude možné zvolit si, zda konverzace zůstane v této sekci, anebo se vrátí do hlavního proudu.

Související obsah

Zatím se neví, kdy se novinky dostanou k samotným uživatelům. Budou ale dostupné jak ve verzi pro Android, tak iOS.

WhatsApp před nedávnem zjednodušil hromadné mazání souborů. V přípravě je také automatické odstraňování zpráv nebo párování až čtyř zařízení, na kterých bude souběžně možné používat chatovací aplikaci.

Pozor! Přes WhatsApp se často šíří nebezpečné podvody:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz