Domácí

TV Nova poosmé natočí a odvysílá vánoční projev prezidenta

TV Nova poosmé natočí a odvysílá vánoční projev prezidenta
Zdroj: TV Nova

Již poosmé v řadě vyrobí a následně také odvysílá vánoční poselství prezidenta republiky Miloše Zemana TV Nova.

 Tradiční projev, který mohou diváci zhlédnout 26. prosince 2020 ve 13:00, se bude natáčet na zámku v Lánech. Prezident republiky v něm zhodnotí uplynulý rok a nabídne svůj pohled na aktuální dění v zemi.

"Stejně jako každý rok budeme projev prezidenta republiky volně poskytovat i ostatním televizím a médiím, aby ho mohly ve stejný čas také vysílat,“ doplnil ředitel zpravodajství a publicistiky TV Nova Kamil Houska.

Vánoční poselství prezidenta Miloše Zemana v roce 2019:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz