Krimi

Muž měl znásilnit dívku v metru na eskalátorech! Zachytily ho kamery

Pražští policisté pátrají po muži, který měl ve stanici metra I. P. Pavlova znásilnit 20letou dívku. Na eskalátorech ji podle kriminalistů osahával na intimních partiích. Nejprve se marně bránila, nakonec se jí povedlo vysmeknout a požádat o pomoc. Zvrhlík potom z místa utekl.

Pražští kriminalisté žádají o pomoc s pátráním po zvrhlíkovi, kterého hledají už od začátku srpna. "Dopustil se znásilnění v pražském metru," uvedl policejní mluvčí Richard Hrdina.

Jeho obětí se měla stát 20letá dívka, která jela po eskalátorech ze stanice metra I. P. Pavlova. "Na těch ji sexuálně obtěžoval neznámý muž. Nejprve jí oběma rukama sahal na hýždě a i přesto, že se velmi bránila, ve svém ataku stále pokračoval. Ženu si přitáhl za bundu a nadále jí osahával na intimních partiích," pokračoval Hrdina.

Mladá žena se nakonec vysmekla. Když žádala kolemjdoucí o pomoc, muž z místa utekl.

Související obsah

Podezřelý je hubené postavy a 186 až 190 centimetrů vysoký, měl delší rozčepýřené tmavé vlasy a světlé oči. Na sobě měl tmavou bundu, modré teplákové kraťasy a na hlavě černou kšiltovku se světlým kšiltem. "Jeho celkový vzhled působil zanedbaně a dle výpovědi zapáchal potem a močí," doplnil mluvčí.

"Pokud muže na kamerovém záznamu poznáváte a máte jakoukoliv informaci, která by mohla vést k jeho dopadení, kontaktujte prosím linku 158 nebo se obraťte na kteroukoliv policejní služebnu," uzavřel Hrdina.

V případě odsouzení může muž skončit až na pět let za mřížemi. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz