Domácí

Muž se zaklínil v křoví u silnice. Našli ho, až když byl mrtvý

Muž se zaklínil v křoví u silnice. Našli ho, až když byl mrtvý
Zdroj: Profimedia

Kolemjdoucí našli v pátek dopoledne mrtvého 67letého muže v příkopu u zastávky na pražském Zličíne. Senior pravděpodobně upadl na silnici a pak skončil zaklíněný v křoví u silnice, kde zemřel. Záhadou je, že mu nikdo nepomohl.

V pátek kolem desáté hodiny dopoledne našli lidé procházející kolem autobusové zastávky Depo Zličín mrtvého seniora. "Policisté na místě zjistili, že muž s nejvyšší pravděpodobností nešťastnou náhodou spadl dolů z kopečku do příkopu, kde pak zůstal uvězněný v křovinatém porostu," řekla mluvčí policie Eva Kropáčová.

Tělo mrtvého důchodce z příkopu u silnice vyprostila policie s pomocí hasičů. "Museli jsme odřezat část křovin," vysvětlil mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Související obsah

Nad čím zůstává rozum stát je, proč muž nevolal o pomoc. Příkop je jen kousek od autobusové zastávky, kde nastupovali a vystupovali cestující. Proč mu nikdo nepomohl, není jasné. Jak dlouho tam senior ležel, ukáže až pitva.

Podle policie vše nasvědčuje nešťastné náhodě. "Z důvodu zjištění příčiny úmrtí byla nařízena pitva, která určí, proč muž zemřel," doplnila policejní mluvčí. "Okolnosti celé události kriminalisté i nadále prověřují,” dodala Kropáčová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz