Zahraničí

George Clooney leží v nemocnici s vážnou nemocí. Ztratil 13 kilogramů!

George Clooney leží v nemocnici s vážnou nemocí. Ztratil 13 kilogramů!
Zdroj: isifa.com

Hollywoodský herec George Clooney byl převezen do nemocnice se zánětem slinivky břišní. Stalo se tak poté, co shodil téměř 13 kilogramů kvůli roli v novém filmu. Clooney před hospitalizací trpěl nesnesitelnými bolestmi žaludku.

Drastická dieta, nezdravý životní styl a stres – to je téměř vražedná kombinace. Právě tyto neduhy se nyní vymstily hollywoodskému idolovi Georgovi Clooneymu. 59letý herec musel kvůli nové roli shodit téměř 13 kilogramů váhy, což se podepsalo na jeho zdravotním stavu, píše deník Mirror.

"Myslím, že jsem se snažil příliš rychle zhubnout a pravděpodobně jsem se o sebe nestaral," vyjádřil se ke svému stavu herec. Při tom zánět slinivky břišní není žádná hračka a může být i životu nebezpečný.

Clooney má v novém filmu s názvem Midnight Sky hrát astronoma nemocného rakovinou, který bojuje s živly na vzdálené polární stanici. Snímek se měl natáčet na Arktidě. Clooney ovšem onemocněl čtyři dny před plánovaným začátkem natáčení. Štáb bude muset tedy počkat, až se herec uzdraví.

Související obsah

Kromě ztráty váhy se musel herec i kvůli roli přestat holit. Clooneyho dlouhé vousy ovšem neocenila jeho manželka Amal. "Moje žena s dcerou říkaly, že bylo opravdu těžké najít tvář pod tím nepořádkem, co jsem měl na obličeji," řekl herec.

George Clooney patří mezi nejlépe placené herce v Hollywoodu. Kariéru začal v devadesátých letech v populárním seriálu z lékařského prostředí Pohotovost. Proslavil se ve filmech jako Batman a Robin, Dannyho parťáci či Tři králové. Za svůj život posbíral řadu filmových cen, včetně Oscara nebo Zlatého glóbu. Nyní se věnuje i filmové režii.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz