Domácí

Ohromný výpadek služeb Google! Lidé si nemohli ani přečíst své e-maily

Ohromný výpadek služeb Google! Lidé si nemohli ani přečíst své e-maily
Zdroj: Getty Images

Uživatelé, kteří využívají služby společnosti Google, se v pondělí odpoledne setkali s ohromným výpadkem. Velká většina se nemohla připojit ke svým schránkám, kalendářům a dalším službám, které denně využívají například v práci.

"Jsme si vědomi problému s Gmailem, který se týká většiny uživatelů. Dotčení uživatelé nemají přístup ke službě Gmail. Do 14. 12. 2020 13:12 poskytneme aktualizaci s podrobnostmi, kdy očekáváme vyřešení problému," informovala společnost Google na oficiálním portálu ve 12:55.

Podobně na tom byly téměř všechny služby, jako jsou například Google Maps, Calendar, Drive, Hangouts, Groups a mnoho dalších. Výpadek postihl také portál Youtube.

Krátce po půl druhé se podařilo některé problémy vyřešit. "Služba Gmail je již pro některé uživatele přístupná, očekáváme, že se pro všechny ostatní povede obnovit v nejbližší budoucnosti," stojí v prohlášení.

Související obsah

V současné chvíli by tak měla mít velká část uživatelů opět přístup ke svým e-mailovým schránkám, kalendářům a dalším věcem, které například denně využívají k práci.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz