Domácí

Po ženě s Alzheimerem se slehla zem! Policisté ji našli v nemocnici

Po ženě s Alzheimerem se slehla zem! Policisté ji našli v nemocnici
Zdroj: Profimedia

Policisté od pondělního odpoledne intenzivně pátrali po seniorce, která odešla ze svého bytu v Praze a už se nikomu neozvala. Hledaná trpí Alzheimerovou chorobou, neorientuje se v čase ani v prostoru. Ještě téhož dne vyšetřovatelé ženu našli v jedné z pražských nemocnic.

Policisté vyhlásili pátrání po Haně M. v pondělí odpoledne. Žena odešla z bytu v Praze 9 v Hloubětíně a už se nikomu neozvala.

"Hledaná trpí Alzheimerem a neorientuje se v čase ani v prostoru," sdělil k případu mluvčí policie Jan Daněk.

Hana Melmerová je 162 centimetrů vysoká, střední postavy, má hnědé oči a prošedivělé krátké vlasy s pěšinkou uprostřed. Oblečená by měla být podle kamerových záznamů do tyrkysové bundy a tmavě zelených kalhot, na nohou měla mít černé tenisky s bílou podrážkou. S sebou má černou dámskou kabelku, chodí o holi.

Související obsah

Seniorku během pondělní noci policisté vypátrali. Našli ji v jedné z pražských nemocnic. "Žena měla údajně upadnout a poté byla transportována do nemocnice. Vzhledem ke svému stavu však nedokázala sdělit svou totožnost," řekl TN.cz Daněk.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Škoda odstavuje na dva týdny výrobu

Automobilka Škoda Auto od pondělí zastavila výrobu ve všech třech svých českých závodech. Odstavení výroby bude trvat následující dva týdny. Výjimkou bude jedna linka v závodech v Kvasinách na Rychnovsku. Při odstávce tam chce firma dokončit 10 tisíc rozdělaných aut. Důvodem utlumení výroby je nedostatek čipů.

Píše se na Deník.cz