Krimi

Muž z Prahy brutálně mlátil štěně, házel s ním i o zem! Řeší to policie

Policisté v noci na neděli zasahovali v pražských Kbelích. Přivolali je vyděšení sousedé kvůli muži, který brutálně mlátil malého pejska. Se štěnětem házel o zem a zasadil mu několik kopanců, potom skončil na služebně. Vše zachytila kamera.

Pejsek podle všeho běsnění svého majitele přežil, není ale zatím jasné, zda vyvázne úplně bez následků. Jak je patrné ze záběrů, které pořídil a TN.cz poskytl svědek, muž do štěněte kopal a házel s ním o zem. Údajně ho měl předtím i škrtit.

"V neděli krátce po půlnoci vyjížděli policisté do pražských Kbel, kde podle výpovědi svědků zjistili, že zde došlo k útoku na psa. Konkrétně měl podezřelý do psa několikrát kopnout a následně s ním surově praštit," řekla TN.cz policejní mluvčí Violeta Siřišťová s tím, že se případem zabývá i Státní veterinární správa (SVSČR).

"Celý incident natočil svědek. Podezřelý byl převezen na policejní služebnu k podání vysvětlení. Případem se v současné chvíli policisté intenzivně zabývají," dodala Siřišťová. O dalším postupu rozhodne posudek veterinární správy, co přesně podezřelý psovi způsobil.

Související obsah

Záběry jeho počínání se rychle šíří po sociálníchí sítích. Rozčílení lidé mu vyhrožují často i fyzickým napadením. V komentářích se dokonce objevovalo i telefonní číslo podezřelého muže, dovolat se na něj ale nedalo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Fiala navrhne Michala Koudelku na šéfa BIS

Premiér Petr Fiala (ODS) navrhne Michala Koudelku na šéfa Bezpečnostně informační služby. Sněmovní bezpečnostní výbor návrh projedná 3. února. Koudelka zastával funkci ředitele BIS už v letech 2016 – 2021.

Krátká zpráva

Joe Biden vulgárně zareagoval na reportéra, pak mu volal s omluvou

Americký prezident Joe Biden v pondělí vulgárně zareagoval na otázku reportéra Fox News. Novinář Peter Doocy se zeptal: "Myslíte si, že inflace je před volbami politickou přítěží?" Biden odpověděl a následně dodal: "Pitomý zku*vysyn." Nadávku, která neměla být veřejná, ale zachytily mikrofony. Biden později novináři zavolal, aby se mu omluvil.

Píše se na Deník.cz