Domácí

Vánoce si užily i známé tváře! Babiš se fotil v kostýmu, Dejdar dostal knihu

Vánoční svátky sice ještě nekončí, ale dárky už jsou rozbalené a kapr snědený. Co letos našly pod stromečkem známé české osobnosti a kde Vánoce strávily? Podívejte se.

Premiér Andrej Babiš (ANO) se i s manželkou a dětmi vyfotili ve sváteční den před stromečkem a v kostýmech. Nadílkou pod stromečkem se pochlubil herec Martin Dejdar alias major Strouhal ze seriálu Specialisté.


"Tady u nás doma se Ježíšek taky zastavil, přinesl něco na sebe. Dobré triko, ještě jedno triko, něco pro potěchu ducha. Dostal jsem i skvělou knížku,“ pochlubil se Dejdar.

Související obsah


Pro zpěváka Jana Bendiga bylo největším dárkem to, že mohl letošní Vánoce strávit se svými nejbližšími. "Jelikož mojí rodině hrozilo, že jsou covid pozitivní, což se nakonec nepotvrdilo, tak mým největším dárkem v této době bylo, že s nimi mohu strávit Vánoce,“ těšil se Bendig.


Letošní Vánoce slavných ale nebyly jen o běžných dárcích. Na Štědrý večer se doslova roztrhl pytel se žádostmi o ruku. Na sociálních sítích se zásnubami pochlubila třeba zpěvačka Monika Bagárová. Stejně tak herec Jakub Štáfek, kterého dobře znáte ze seriálů Ulice nebo Specialisté. Se svou těhotnou přítelkyní Dominikou tráví letošní Vánoce v Africe.


S žádostí o ruku své partnerky Elišky se na sociálních sítích pochlubil také známý písničkář Pokáč. To Ornella Koktová je už vdaná a potřetí v jiném stavu. Svému manželovi dala originální dárek, prozradila pohlaví děťátka.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Tramvaj se v pražských Dejvicích srazila s osobním autem

Pražské záchranné složky zasahují u dopravní nehody tramvaje s osobním autem v ulici Jugoslávských partyzánů. Srazily se před 11. hodinou. "Mělo by se jednat o tramvaj č. 8. Podle aktuálních informací je na místě jeden zraněný muž," uvedla pro TN.cz mluvčí pražských policistů Eva Kropáčová. Je muž 41 let, uvedla mluvčí záchranářů Jana Poštová. Pravděpodobně jde o řidiče osobního auta. Hasiči už na twitteru uvedli, že muž byl zaklíněný a povedlo se jim ho vyprostit.

Píše se na Deník.cz