Domácí

Vánoce si užily i známé tváře! Babiš se fotil v kostýmu, Dejdar dostal knihu

Vánoční svátky sice ještě nekončí, ale dárky už jsou rozbalené a kapr snědený. Co letos našly pod stromečkem známé české osobnosti a kde Vánoce strávily? Podívejte se.

Premiér Andrej Babiš (ANO) se i s manželkou a dětmi vyfotili ve sváteční den před stromečkem a v kostýmech. Nadílkou pod stromečkem se pochlubil herec Martin Dejdar alias major Strouhal ze seriálu Specialisté.


"Tady u nás doma se Ježíšek taky zastavil, přinesl něco na sebe. Dobré triko, ještě jedno triko, něco pro potěchu ducha. Dostal jsem i skvělou knížku,“ pochlubil se Dejdar.

Související obsah


Pro zpěváka Jana Bendiga bylo největším dárkem to, že mohl letošní Vánoce strávit se svými nejbližšími. "Jelikož mojí rodině hrozilo, že jsou covid pozitivní, což se nakonec nepotvrdilo, tak mým největším dárkem v této době bylo, že s nimi mohu strávit Vánoce,“ těšil se Bendig.


Letošní Vánoce slavných ale nebyly jen o běžných dárcích. Na Štědrý večer se doslova roztrhl pytel se žádostmi o ruku. Na sociálních sítích se zásnubami pochlubila třeba zpěvačka Monika Bagárová. Stejně tak herec Jakub Štáfek, kterého dobře znáte ze seriálů Ulice nebo Specialisté. Se svou těhotnou přítelkyní Dominikou tráví letošní Vánoce v Africe.


S žádostí o ruku své partnerky Elišky se na sociálních sítích pochlubil také známý písničkář Pokáč. To Ornella Koktová je už vdaná a potřetí v jiném stavu. Svému manželovi dala originální dárek, prozradila pohlaví děťátka.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Ministerstvo vnitra dostalo pokutu 800 tisíc, nakoupilo samopaly bez tendru

Ministerstvo vnitra dostalo pokutu 800 tisíc od Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) za nákup bez tendru. Zakázka se týkala nákupu pušek a samopalů pro Policii České republiky. "Ve všech třech případech zadavatel postupoval v jednacím řízení bez uveřejnění, tedy bez jakékoliv soutěže, aniž by byly splněny podmínky pro použití tohoto druhu zadávacího řízení. Celkem takto nakoupil 1 873 souprav zbraní," uvedl předseda ÚOHS Petr Mlsna.

Krátká zpráva

Policie zatkla bývalého lídra katalánských separatistů Carlese Puigdemonta

Italská policie zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Zítra soud rozhodne, jestli ho vydá Španělsku, nebo propustí. Ve Španělsku čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz