Krimi

Policie už zná jméno muže, jehož tělo našli myslivci! Je nařízena pitva

Záhadný nález lidského těla řeší od soboty středočeští kriminalisté. Našli ho myslivci v rákosí u rybníka na Nymbursku. Podle policistů jde o 61letého muže, kterého už několik týdnů pohřešují. Jak zemřel, teď musí odhalit soudní pitva.

Když na druhý svátek vánoční vyrazili myslivci u obce Doubravany na hon, netušili, že místo zvěře najdou mrtvolu. "Zatahovali jsme tam úsek rákosu a objevili jsme tělo na příkopu, tak jsme ukončili hon," popsal Tomáš Kůrka, jeden z myslivců, který tělo našel.


Na místo se sjel tým kriminalistů a koroner. Podle vyšetřovatelů bylo zjevné, že tam tělo leží už nějakou dobu. Leželo zhruba kilometr od nejbližší vesnice. "Někteří si mysleli, že je to figurína, ale pak se ukázalo, že je to mrtvý člověk. Nebylo to nic moc příjemného, pro nikoho," doplnil Kůrka.

Související obsah


"Muže se policistům podařilo ztotožnit a byla nařízena soudní pitva," uvedl policejní mluvčí Pavel Truxa. Podle policie má jít o muže, ročník 1959. Od poloviny prosince měl být v databázi pohřešovaných. Zřejmě není z okolí. Výsledky pitvy v následujících dnech teprve určí, jak 61letý muž zemřel a jestli na tom neměl podíl někdo další.
 

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz