Krimi

Autobus po nehodě uvízl, hasiči povolali na pomoc těžkou techniku!

Autobus po nehodě uvízl, hasiči povolali na pomoc těžkou techniku!
Zdroj: TV Nova

I když hasiče na východě Čech v posledních hodinách zaměstnával především silný vítr, v úterý brzy ráno vyráželi také k nehodě linkového autobusu na Orlickoústecku. Ten zůstal poté, co částečně vyjel ze silnice, viset s koly ve vzduchu.

"Do dnešního rána evidujeme ještě 43 událostí v souvislosti s větrem. Teď už ale řešíme nehodu autobusu v Čenkovicích. Autobus zde částečně visí nad příkopem. Uvnitř cestovaly 4 osoby, z nichž jedna utrpěla zranění. Na místo vyjel hasičský jeřáb a speciální technika k vyproštění," napsali hasiči na twitter těsně před sedmou hodinou ráno.

Podle informací TV Nova autobus havaroval po průjezdu pravotočivou zatáčkou, je možné, že silnice byla namrzlá. A uvízl tak nešťastně, že nedokázal z místa sám odjet.

Související obsah

Řidič alkohol nenadýchal, škoda byla předběžně odhadnutá na 50 tisíc korun. Veškeré okolnosti nehody zjišťují policisté. "Vyprošťovací technika byla povolána i proto, aby autobus neutrpěl žádné další poškození kromě toho, ke kterému došlo přímo při nehodě," vysvětlila policejní mluvčí Lenka Vilímková.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz