Domácí

Auto během chvíle pohltily plameny, ohromný žár poškodil i silnici!

Auto během chvíle pohltily plameny, ohromný žár poškodil i silnici!
Zdroj: HZS Pardubického kraje

Ani během posledního dne roku nemají hasiči klid. Už brzy ráno vyjížděli k požáru osobního auta na Pardubicku. Plameny pohltily celé auto ještě před příjezdem prvních jednotek. Žár byl tak velký, že poškodil nejen vozidlo, ale i silnici. Nikomu se naštěstí nic nestalo.

Ve čtvrtek krátce po sedmé hodině ráno přijala tísňová linka hlášení o požáru osobního auta u obce Františky. Na místo okamžitě vyrazily jednotky z Hlinska a Krouny.

"Při příjezdu hasičů byl již požár v plném rozsahu, tedy vozidlo celé v plamenech. Hasiči k likvidaci požáru nasadili potřebný počet vysokotlakých proudů vody a požár byl zcela zlikvidován v 8.27 hodin," přiblížili okolnosti požáru pardubičtí hasiči.

Ohromný žár nepoškodil jen auto, zničil také komunikaci. Řidič, který byl v autě sám, naštěstí stihl vůz včas opustit. Celá událost se tak obešla bez zranění.

Související obsah

Silnice byla kvůli požáru zcela uzavřena, příčinou vzniku byla nejspíš technická závada na filtru pevných částic. Škoda jen na vozidle byla vyčíslena na 160 tisíc korun.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz