OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

Dětské hodinky s GPS jsou skutečně nenápadným hlídačem

Dětské hodinky s GPS jsou skutečně nenápadným hlídačem
Zdroj: Andrey Aboltin / Shutterstock.com

Nechcete jim odpoledne volat, abyste je neztrapnili před kamarády. Pro klid duše ale hodláte mít přehled o tom, kde jsou a co dělají.

Jak potom takovou situaci vyřešit? Mít spojence v moderní elektronice, s níž budete vědět o všem, co se právě děje v blízkosti vašich dětí. Přesně tak, stačí k tomu jen malé hodinky, které jsou na první pohled nenápadné. Ukrývají v sobě spoustu zajímavých funkcí, posvítí večer na cestu a zprostředkují například i krátký telefonický hovor.Nejen ve škole, ale i na hřišti

Nemusí je vůbec sundávat z ruky, jsou velmi lehké a nejsou jen pouhým ukazatelem času. Moderní dětské hodinky s GPS totiž zaměří polohu vašeho dítěte a podají hlášení, když překročí předem vytčené mantinely. Jsou lehké, odolají i dešti a když si je děti zapomenou sundat před sprchou, vůbec nic se nestane. Díky LED diodě si osvítí chodník nebo domovní dveře, když se budou vracet večer domů z kroužků. Integrovaný fotoaparát pak umožní odeslat snímek na váš smartphone, SOS tlačítko zase upozorní, že se dítě dostalo do komplikované situace a měli byste co nejdříve přijít. Buďte se svými dětmi neustále v kontaktu, nenápadně před kamarády, zato stoprocentně efektivně za každé běžné situace.Pohodlné nošení po celý den

Jak nám napoví i dětské hodinky s GPS recenze, voděodolné provedení je jistě výhodou, stejně jako komfort při každodenním nošení. Gumový pásek, do nějž jsou hodinky vložené, nebude dětem vadit ani tehdy, když jej budou mít na ruce třeba celé odpoledne. Zprostředkování krátkého telefonátu je samozřejmostí, podobně jako stopky a krokoměr. Vhod přijde také dotykový displej, který usnadní ovládání těm nejmenším. Na první pohled působí jako obyčejné hodinky, ale když si je blíže prohlédnete, zjistíte, že opak je pravdou. Podívejte se na aktuální nabídku na cel-tec.cz!

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Pr článek

Důležité Události

Krátká zpráva

Francouzský velvyslanec se vrátí do Washingtonu

Velvyslanec Francie se vrátí do Spojených států. Telefonický rozhovor mezi prezidenty Joe Bidenem a Emmanuelem Macronem zmírnil napětí mezi zeměmi poté, co Američané připravili Francouze o miliardovou zakázku na dodávku ponorek pro Austrálii, aniž by svého tradičního spojence předem informovaly.

Krátká zpráva

USA zdvojnásobí dar covidových vakcín chudším zemím na miliardu

Spojené státy zdvojnásobí počet covidových vakcín, které daruje chudším zemím, na více než miliardu, oznámil prezident Joe Biden. K naočkování populace v rozvojových zemích je podle odborníků potřeba pět až šest miliard dávek.

Píše se na Deník.cz