Dnes

Magické datum 21. 1. 2021: Využijte skrytou sílu dnešního dne!

Magické datum 21. 1. 2021: Využijte skrytou sílu dnešního dne!
Zdroj: Getty Images

Letos se to bude dvojkami a jedničkami v datech jen hemžit. Co vám přinese právě 21. 1. 2021? Budete mít sice pochybnosti a tendenci všechno dramatizovat, ale frustrace je v tento den normální. Numeroložka Lenka Lippertová Suchardová radí, jak se tomu postavit a využít sílu magického dne.

Aby pro vás nebyl čtvrtek příliš zatěžující, nekomplikujte vše, co vám přijde do cesty. Sice budete mít pochybnosti a tendenci dramatizovat úplně všechno, ale tato frustrace je podle numeroložky pro dnešek normální. Zkuste zkrotit chaotické přebíhání mezi logikou a city.

V době mezi 12:00 a 16:30 se rozhodně vyplatí opatrnost a klid. Procházíte-li duševním napětím již delší období, pak toto časové rozpětí je velmi příznivé k návštěvě terapeuta. Od 19:30 do půlnoci je možné seznámení.

Související obsah

Protože se dnes opakuje číslo 21 (21. den, 21. rok, 21. století), neměli bychom to přehlížet, podle numeroložky naopak využít skrytou sílu data. "Toto číslo podporuje transformaci, zakončení či opuštění něčeho, co již není potřebné anebo nedává smysl,“ říká Lippertová Suchardová.

Všechno se může odehrávat v klidu a s pocitem pochopení a důvěry v sebe sama. To pak vede k osvobození, lehkosti a otevření se novým možnostem. "Jestliže se dokážete zbavit minulosti, tak zažijete pocit úlevy," dodává numeroložka.

Související obsah

Práce

Pokud vás dosavadní práce nebaví nebo o ni přicházíte, zkuste se zamyslet nad jiným oborem, i kdyby to znamenalo nutnost rekvalifikace a další studium. Odvaha vám nechybí a pochybovačné řeči druhých vás také neodradí.

Peníze

Můžete obratně vydělat větší obnos zvýšenou pracovní aktivitou nebo výhrou. Velmi rychle je však s radostí rozházíte. Pozor si dejte na ty, kteří vám nabízí výhodně zboží či rychlý výdělek nebo od vás chtějí získat osobní údaje! Tento měsíc se s nimi roztrhl pytel.

Vztahy

Někomu z vašich nejbližších se podaří vás rozladit, snad i naštvat. Zjistíte, že má odlišné názory, jiné plány, nestojí při vás… Nezbývá, než to vše s pochopením a tolerancí přijmout. Tyto situace nebudou náhodné, díky nim se totiž postavíte na vlastní nohy a konečně uděláte něco pro sebe.

Zdraví

Dlouhé vysedávání v místnostech, pokud by navíc byly temné a chladné, vám neprospěje na těle ani na duši. Je nutné cítit kolem sebe volný prostor, nejlepším lékem a multivitaminem je čerstvý vzduch. Pokud vás trápí nachlazení, alergická rýma nebo jiný vir, pak se zamyslete nad tím, co nebo kdo konkrétně vás omezuje.
 

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz