Domácí

Dalibora Jandu pustili z nemocnice. Fanouškům poslal dojemný vzkaz

Dalibora Jandu pustili z nemocnice. Fanouškům poslal dojemný vzkaz
Zdroj: Profimedia

Kvůli vážným zdravotním problémům skončil Dalibor Janda v nemocnici a podstoupil dvě operace srdce. Podle informací TN.cz se však jeho stav se zpěvák cítí dobře. Lékaři jej dokonce už propustili z nemocnice do domácí péče.

Dalibora Jandu museli zhruba před dvěma týdny hospitalizovat v pražské Fakultní nemocnici Královské Vinohrady kvůli problémům se srdcem. Tam následně podstoupil dvě operace.

Podle informací TN.cz je však zpěvák už z nejhoršího venku, a dokonce ho už lékaři propustili. "Nyní je v domácím léčení a čeká ho rekonvalescence, která zabere nějakou dobu,“ sdělil TN.cz manažer Dalibora Jandy Karel Murín.

Související obsah

Ten zároveň popřel zprávy o zpěvákově ztrátě paměti, o kterých se v médiích spekulovalo. "Je to naprostý nesmysl. Rozhodně se fanoušci nemusí obávat, že by pan Janda ztratil paměť. Ta mu slouží velice dobře,“ poznamenal.

Zpěvák dal o sobě vědět také svým fanouškům na facebooku. "Moc vás všechny pozdravuji po krátké odmlce. Asi všichni víte, viděli jste a slyšeli jste určitě i z médií, že mě náhle postihl závažný srdeční problém,“ napsal Janda.

Ven ptel, fanouci a kamardiMoc vs vechny pozdravuji po krtk nedobrovoln odmlce. Asi vichni vte, vidli...

Zveejnil(a) Dalibor Janda dne Nedle 31. ledna 2021

Ten zároveň poděkoval za stovky zpráv. "Moc mě to povzbudilo, myslel jsem na vás, dál myslím a věřím, že rekonvalescence bude probíhat v pořádku a co nejdřív vám pošlu video pozdrav,“ slíbil zpěvák.

Zpěváka Dalibora Jandu hospitalizovali. Více se dozvíte v následující reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz