Krimi

Opilá matka vrávorala Prahou s malým dítětem. Nadýchala tři promile

Opilá matka vrávorala Prahou s malým dítětem. Nadýchala tři promile
Zdroj: TN.cz

Na opilou ženu, která v sobotu odpoledne táhla za ruku na ulici v Praze 5 malou holčičku, upozornila městskou policii všímavá kolemjdoucí. Matka pak nadýchala téměř tři promile.

"Značně opilá žena s přibližně šestiletou holčičkou se podle oznamovatelky pohybovala v okolí autobusové zastávky Dívčí hrady. Vyslané hlídce sdělila jejich popis i směr cesty,“ informovali na facebooku pražští strážníci.

Při kontrole okolí hlídka našla osamocenou holčičku, která odpovídala popisu, na chodníku u nedaleké křižovatky. Kde má maminku, však nevěděla. Dívenka nakonec dovedla strážníky ke vchodu jednoho z domů v Kroupově ulici.

Související obsah

Ve stejný moment z domu vyšla žena, kterou holčička označila za maminku. Z chování ženy bylo hned jasné, že je opilá. 

"Provedená dechová zkouška ukázala hodnotu 2,99 promile,“ doplnili strážníci. Ti pak předali případ Policii České republiky.

Opilá matka vyklopila z kočárku miminko. Více se dozvíte v následující reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Ministr zdravotnictví v demisi Adam Vojtěch má koronavirus

Šéf resortu zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) má koronavirus. "Z pátku na sobotu mi nebylo dobře, proto jsem si došel preventivně na PCR test. Ten bohužel ukázal, že jsem pozitivní. Nastupuji tak do 14denní izolace. Díky očkování mám mírný průběh a budu pracovat z domova," napsal na twitteru.

Píše se na Deník.cz