Zahraničí

Celý záznam postříkání dívky (9) pepřákem! Město policisty potrestalo

Po pátečním incidentu v Rochestru v New Yorku je jeden policista suspendovaný a dva další mají nucenou dovolenou. Podívejte se na celý záznam, kdy policisté spoutali devítiletou dívku a pak jí nastříkali do obličeje pepřový sprej.

Z celkem devíti policistů, kteří se zúčastnili pátečního výjezdu v newyorském Rochesteru, kdy spoutali malou dívku a postříkali ji pepřovým sprejem, jsou na žádost starostky tři potrestaní suspendací a nucenou dovolenou. Město jim ale bude nadále vyplácet mzdu. V pondělí se také v Rochestru sešlo na 200 demonstrantů, kteří protestovali proti zacházení s dívkou. Ta prý také trpí duševní poruchou. Informaci přinesl rochesterský portál Democrat and Chronicle.


Redakce TN.cz pro vás připravila záznam s titulky ze dvou kamer, které na sobě měli policisté v době zásahu. Na záběrech je vidět policistu, který běží za dívkou po zasněžené ulici. Když k ní přiběhne, tak se zajímá, co se děje.

Související obsah


Dívka je velmi rozčilená a pláče. Domnívá se, že její matka pobodala jejího otce. Dívčina matka pak dvojici také dohoní a veškerá obvinění odmítá, podle ní se s dívčiným otcem poprala na verandě a na otce nakapala krev z jejího rozbitého rtu. Dívka tomu odmítá uvěřit.


Policista se snaží matku a dceru uklidnit. Hlavně matka nakonec sklouzne k vulgaritám, svou dceru zřejmě i napadne. Potyčky si začínají všímat sousedé a shlukují se na místo. Policista se snaží poslat matku domů, ta je velmi vulgární.


Za několik okamžiků na místo dorazí posily. Dívku se snaží dostat do auta, což jim příliš nejde, tak ji spoutají, přičemž se stále ozývá její volání po otci. Policisté se ji pokouší uklidnit a dostat na zadní sedadlo. Nakonec jí policistka po několika varováních stříkne sprej do obličeje. Na celý záznam se můžete podívat pod titulkem článku.

Zde jsou oficiálně zveřejněné záznamy ze dvou kamer, které na sobě měli policisté v době zásahu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz