Domácí

Drsná rvačka v Plzni: Rány pěstí i tyčí! Podívejte se na VIDEO

Policisté vyšetřují případ napadení obsluhy stánku v Plzni. Silně opilý muž se tam domáhal občerstvení, ale narazil na odpor. Vrhli se na něj dva muži. Policisté mu pak naměřili tři promile alkoholu.

Vypadalo to jako neférová bitka dvou na jednoho, jenže celému incidentu předcházelo agresivní chování zákazníka.


"Praštil tady sklo, které chtěl rozbít. Pak se vrátil k druhému stánku a chtěl zůstat vevnitř," popisuje majitel stánku Dashnim Palloshi.Odtud ho obsluha vyhodila, a tak se zřejmě znovu rozhodl vybít si zlost na prvním stánku. "Kolega šel ven a zeptal se, co se děje. A on ho bez váhání rovnou praštil," přiblížil majitel, jak spor pokračoval.Poté co obsluha stánku dostala od muže dvě rány pěstí, tak se rozhodla bránit. "S ním se nedalo vyřešit věci slovně, tak to musel být fyzický kontakt," vysvětlil Palloshi.Ani po příjezdu policie muž nenechal agresivního chování. "Po příjezdu policistů na místo se muž začal chovat agresivně a začal policistům vulgárně nadávat," uvedla mluvčí policie Michaela Raindlová.

Související obsah"Na otázku, co se mu stalo a jak přišel ke zranění, reagoval slovy, že ránu na hlavě mu způsobili sami policisté. Mladý muž byl silně pod vlivem alkoholu, kdy nadýchal tři promile," dodala mluvčí.To odpovídá zhruba deseti dvanáctkám. Majitel tvrdí, že se s agresivním chováním nesetkal poprvé. I když se snaží spíš pomáhat. Útočník se bude ze svého chování zpovídat u přestupkové komise.

mb, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz