Krimi

Kopance i vyražené zuby. V Ostravě se tvrdě porvali dva bezdomovci

Rvačka mezi bezdomovci zaměstnala policisty v Ostravě-Přívoze. Když po zklidnění situace zajišťovali na místě stopy, našli dokonce i vyražené zuby.

Takovou melu obyvatelé Jirské ulice v Ostravě dlouho nepamatují. 53letý bezdomovec se měl se svým 45letým známým pohádat o alkohol. A začaly létat facky i pěsti. Starší z nich sebe i svého psa ubránil a snažil se odejít, mladší je ale doběhl.

"Jeden ze svědků incidentu uvedl, že při venčení svého psa slyšel volání o pomoc a štěkot psa. Proto se vydal za voláním, kde opodál viděl muže ležet na zemi a druhého muže, jak nad ním stojí a dává mu pěstí a kope do oblasti obličeje i těla. Muž měl být celý od krve, proto okamžitě zareagoval, muže odstrčil, aby zabránil dalšímu útoku,“ informovala mluvčí policie Eva Michalíková.

Související obsah

Agresor z místa činu ihned utekl. Na místo byli okamžitě přivoláni policisté. "Na základě popisu od svědka události uniformovaní policisté během několika minut zadrželi podezřelého muže. Kriminalisté provedli ohledání místa činu, kdy nalezli i zuby poškozeného muže po napadení,“ dodala Michalíková.


Kopy do těla a následné šlápnutí na hlavu způsobilo tak vážná zranění, že si vyžádala hospitalizaci v nemocnici. Za útok hrozí agresorovi až desetileté vězení. O psa se nyní starají bezdomovci z okolí.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události

Krátká zpráva

Ministerstvo vnitra dostalo pokutu 800 tisíc, nakoupilo samopaly bez tendru

Ministerstvo vnitra dostalo pokutu 800 tisíc od Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) za nákup bez tendru. Zakázka se týkala nákupu pušek a samopalů pro Policii České republiky. "Ve všech třech případech zadavatel postupoval v jednacím řízení bez uveřejnění, tedy bez jakékoliv soutěže, aniž by byly splněny podmínky pro použití tohoto druhu zadávacího řízení. Celkem takto nakoupil 1 873 souprav zbraní," uvedl předseda ÚOHS Petr Mlsna.

Krátká zpráva

Policie zatkla bývalého lídra katalánských separatistů Carlese Puigdemonta

Italská policie zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Zítra soud rozhodne, jestli ho vydá Španělsku, nebo propustí. Ve Španělsku čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Píše se na Deník.cz