Zahraničí

Královně Alžbětě došla trpělivost. Harryho a Meghan musí potrestat

Královně Alžbětě došla trpělivost. Harryho a Meghan musí potrestat
Zdroj: Profimedia

Blíží se schůzka prince Harryho a vévodkyně Meghan se špičkami královské rodiny. Kromě Alžběty s nimi bude o další podobě vztahů jednat i princ Charles. Domluvili se tak loni na jaře, když se dvojice vzdala svého postavení. Proslýchá se, že má královna s jejich chováním problém a bude je muset potrestat.

Harry a Meghan se nejspíš nevyhnou hněvu královského dvora. Princova babička se na dvojici údajně zlobí kvůli porušování podmínek dohody, kterou uzavřeli loni na jaře.

Alžběta podle portálu New Idea trvala na tom, že vévodský pár nebude po odchodu s rodiny těžit ze svého dosavadního postavení. Meghan s Harrym však během uplynulého roku uzavřeli několik lukrativních smluv, třeba se streamovacím gigantem Netflixem nebo hudební službou Spotify.

Měli by natočit několik filmů a od konce prosince nahrávají i podcast. "Královna vždy dbala na důstojnost a vytříbené chování členů královské rodiny a soustředila se spíš na dobré skutky než na hromadění bohatství," vysvětlil zdroj z Buckinghamského paláce, proč ji kroky vnuka a jeho ženy tak rozladily.

Související obsah

Harry se sice v minulosti na dobré skutky, zejména pro britskou armádu nebo ohrožená zvířata, také soustředil, údajně jsou mu teď ale peníze přednější.

A už zanedlouho by se mu to mohlo i s Meghan vymstít. V březnu totiž proběhne schůzka s královnou a princem Charlesem, na které by se měly upravit podmínky vztahu dvojice se zbytkem rodiny. Ve hře je prý i odebrání šlechtických titulů.

"Její Veličenstvo v žádném případě nedovolí Meghan a Harrymu ponechat si královské tituly, aby z nich těžily jejich bankovní účty," uzavřel zdroj.

Podívejte se, jak Harry a Meghan hledali vysněný dům. Měli na něj půl miliardy:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz