Domácí

Přátelé a kolegové Ladislava Štaidla mu zazpívali do nebe jeho velký hit!

Přátelé a kolegové zesnulého Ladislava Štaidla natočili emotivní vzpomínku. Štaidl zemřel před pár dny a jeho smrt zasáhla mnoho fanoušků a přátel. Pořad Život ve hvězdách oslovil jeho kolegy s prosbou o nazpívání jednoho z jeho hitů. Vznikla tak emotivní verze písně Mží ti do vlasů, kterou si můžete pustit ve videu.

Textař, hudebník, kapelník, zpěvák i podnikatel. To vše a ještě víc byl za svůj život Ladislav Štaidl. Legenda československé i české hudební scény zemřela minulý týden ve věku nedožitých 76 let po několikatýdenní hospitalizaci.

Štaidl úzce spolupracoval s největšími hvězdami českého hudebního průmyslu. Mezi zpěváky, pro které psal pak patří takové hvězdy jako Karel Gott, Dalibor Janda, Iveta Bartošová, Dara Rolins a další. Napsal hudbu také k desítkám televizních filmů. V roce 2015 ho prezident Miloš Zeman vyznamenal medailí Za zásluhy.

Související obsah

Mezi jeho nejznámější hit patří například Mží ti do vlasů, který původně odmítl Karel Gott, tak ho Štaidl nazpíval sám. A tento jeho hit mu právě věnovali jeho přátelé a kolegové: Csáková, Jandová, Slováček, Vondráčková, Brožová, Janda a Heidi. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz