Domácí

Dálnici D11 na Hradec Králové uzavřela na 77. kilometru smrtelná nehoda

Vážná dopravní nehoda uzavřela ve čtvrtek večer provoz na dálnici D11. Ve směru na Hradec Králové došlo na 77. kilometru ke střetu nákladního auta s osobním, který si vyžádal jeden lidský život a několik zraněných.

Podle dopravních informací webu Policie České republiky došlo k nehodě krátce po deváté hodině. Policisté museli dálnici uzavřít. Na místě probíhá zásah složek integrovaného záchranného systému. Podle dostupných informací k nehodě zamířil i vrtulník letecké záchranné služby.

Související obsah

Policie na svém webu uvedla, že při nehodě se zranilo dalších pět osob. Předběžná doba zprůjezdnění dálnice se odhaduje na 01.00 hodinu ráno. Provoz směrem na Hradec Králové odklání policisté na exitu 76. Příčina nehody je zatím předmětem vyšetřování.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Krátká zpráva

Z Benziny se stane Orlen

Po více než 60 letech mění název nejrozsáhlejší síť čerpacích stanic Benzina. Polský vlastník ji přejmenuje na Orlen. Čerpací stanice se již od ledna jmenovaly Benzina Orlen, Benzina teď z názvu vymizí úplně. Pod novým názvem se objeví prvních několik stanic v prosinci. Změna názvu se bude týkat rovněž čerpacích stanic Benziny na Slovensku.

Píše se na Deník.cz