Krimi

Hádka o pivo u počítače se zvrtla, útočník měl známému pořezat krk!

Hádka o pivo u počítače se zvrtla, útočník měl známému pořezat krk!
Zdroj: Profimedia

Až 20 let za mřížemi může strávit jednatřicetiletý muž, který poslední lednový den podle kriminalistů po banální hádce o pivo postavené u počítače na Znojemsku nožem pořezal svého známého. Oběť přežila jen díky rychlé pomoci a operaci.

"O tom, že alkohol není při konfliktech dobrá volba, může teď ve vazbě přemýšlet jednatřicetiletý muž s kriminální minulostí. Poslední lednový den popíjel se svými známými pivo. Když položil nápoj nebezpečně blízko klávesnice notebooku, jeho kamarád ho napomenul," popsal nyní začátek celého incidentu policejní mluvčí Pavel Šváb.

Podle něj se muži pohádali a ten, který dostal vynadáno, odešel vzápětí domů. Jenže tam se mu "křivda" rozležela v hlavě a za druhým mužem se tak vrátil, aby si to vyříkali znovu.

"Ani toto však ke zklidnění emocí nevedlo, opět došlo k menší potyčce, vzápětí agresor oznámil sokovi, že to s ním skoncuje, vzal nůž a pořezal ho na krku. Pak se vrátil zpět domů a s rukama od krve oznámil svědkům, co se stalo," přiblížil vypjaté okamžiky Šváb.

Související obsah

Svědci okamžitě běželi na místo činu a napadenému, který silně krvácel, poskytli první pomoc. "Díky jejich jednání, tomu, že pořezaný stačil přes sociální sítě napsat známé s prosbou o záchranku a včasné operaci v nemocnici, vyšetřují jihomoravští kriminalisté "pouze“ pokus o vraždu. I tak muži hrozí až dvacetiletý pobyt za mřížemi," uzavřel Šváb.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz