Zahraničí

WhatsApp spouští novou funkci! Ocení ji zejména příznivci videí

WhatsApp spouští novou funkci! Ocení ji zejména příznivci videí
Zdroj: Profimedia

WhatsApp připravil pro miliony svých uživatelů novou funkci, která potěší především příznivce posílání videí. Záběrům teď půjde odstranit zvuk přímo v oblíbené chatovací aplikaci. Hodí se to v případech, kdy se chcete podělit o záběry, ale zaznělo během nich něco, co by příjemce neměl slyšet. Dá se tak předejít nepříjemným situacím.

Populární chatovací aplikace WhatsApp dostane novou funkci. Před odesláním videa bude možné odstranit mu zvuk. Po takové možnost už delší dobu volalo několik uživatelů.

Funkce je zatím ve fázi testování a dostupná je pouze v beta verzi, píše portál livemint.com. To znamená, že WhatsApp ladí poslední mouchy a brzy by ji měl vypustit mezi všechny uživatele.

Odstranění zvuku se hodí třeba v případě, že na videu zaznělo něco, co by příjemce neměl slyšet. Jindy se zvuk k záběrům zkrátka nehodí a je lepší ho poslat bez něj.

Související obsah

WhatsApp před nedávnem ohlásil i funkci, která posílí bezpečnost a soukromí. Pokud se přihlašujete do aplikace přes počítač, nově bude možné se přes mobil odhlásit z libovolného prohlížeče. Webová verze navíc bude ještě před naskenováním QR kódu vyžadovat ověření identity přes obličej nebo otisk prstu, jestliže to dané zařízení umožňuje. 

Chatovací gigant před měsícem čelil kritice kvůli upraveným podmínkám používání, podle kterých museli uživatelé souhlasit se sdílením dat o používání s mateřskou společností Facebook. Po vlně odporu se jejich zavedení odsunulo (psali jsme zde).

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události

Krátká zpráva

Zeman zůstává v nemocnici, vyšetření nedopadlo, jak se očekávalo

Prezident Miloš Zeman i nadále zůstává v Ústřední vojenské nemocnici v Praze. Mluvčí nemocnice Jitka Zinke uvedla, že by hlava státu měla zařízení opustit nejdříve ve středu. Podle dvou zdrojů z Hradu měl být Zeman původně propuštěn už v úterý, nicméně vyšetření nedopadla, jak se očekávalo, informuje Deník N.

Píše se na Deník.cz